Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

ХДУ відкриє центр соціально-психологічної реабілітації в Івано-Франківську

У Херсонському державному університеті провели щотижневе засідання ректорату. Захід відбувся за участі ректора, першого проректора, проректорів, деканів факультетів, керівників структурних підрозділів, відділів та служб, – повідомляє пресцентр ХДУ.

На засіданні ректорату Херсонського державного університету ректор Олександр Співаковський проінформував про результати відвідування херсонського офісу університету та проведені офіційні зустрічі.

“Щиро вдячний колективу за теплу атмосферу, яка завжди панує під час нашого спілкування. Навіть, якщо доводиться стикатися з болісними питаннями, такими як руйнування 8 поверху у наслідок березневого обстрілу головного корпусу університету. Пошкодження значні, але є запевнення у наданні допомоги з технікою та обстеженням з боку обласної військової адміністрації та підтримка з боку Міністерства освіти і науки, яка дозволить мінімізувати наслідки та захистити будівлю від потрапляння опадів та подальшої руйнації. Ми не відступаємо від філософії, що головне – це збереження академічної спільноти, а інфраструктуру – відновимо.
Мав можливість зустрітись з начальником ХОВА Олександром Прокудіним. Є повна підтримка наших планів розвитку івано-франківського офісу ХДУ, адже безпекова ситуація вимагає у нас робити певні кроки задля збереження майна, обладнання та наукових колекцій факультетів”
, – зазначив ректор.

Також, за його словами, ухвалено рішення про тимчасове переміщення до Івано-Франківська певної категорії матеріальних ресурсів у додаткове приміщення, яке передає нам у користування Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

“Наша мета – максимально зберегти наші матеріальні активи, щоб дуже швидко відновити роботу у Херсоні, як тільки дозволить безпекова ситуація. Також ми не можемо стояти на місці як інституція і плануємо створення центру соціально-психологічної реабілітації, відкриття нових лабораторій. Все це теж зможе бути швидко розгорнуто у мирному Херсоні, а набутий досвід працюватиме для громади”, – підкреслив Олександр Співаковський.

Він коротко зупинився на результатах нарад з віцепрем’єр-міністром Іриною Верещук та з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Дмитром Лубінцем, які відбулися минулого тижня і стосувалися релокованих університетів та захисту прав здобувачів з ТОТ.
Про зміни та новації вступної кампанії-2024 розповіли відповідальний секретар Приймальної комісії Юрій Юрчук та проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова.

  Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Школярі Херсона зустрілися з викладачами ХДУ

ХДУ проводить профорієнтаційні заходи у Вінницькій області

Також читайте: Двоє студенток ХДУ незаконно затримала окупаційна влада: колектив вишу просить їх внести до списків обміну

 

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН

СУСПІЛЬСТВО