Почастішали на Херсонщині шахрайські випадки через інтернет. “До поліції звернувся 34-річний харків’янин. Чоловік розповів, що знайшов оголошення і хотів придбати
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/groshi-300x240.png)
Почастішали на Херсонщині шахрайські випадки через інтернет. “До поліції звернувся 34-річний харків’янин. Чоловік розповів, що знайшов оголошення і хотів придбати
ДетальнішеУ Херсоні поліцейські викрили ще двох колаборанток, які працювали «бухгалтерами» в установі окупантів. Дві мешканки Херсона під час окупації добровільно
ДетальнішеШахраї заволоділи коштами 60-річної жительки Херсона. Жінка отримала повідомлення нібито від подруги з проханням терміново позичити гроші. Не перевіривши інформацію,
ДетальнішеМіська військова адміністрація створила спеціальні бригади, які оперативно закривають вибиті вікна і двері ОСБ плитами та латають дахи. Це тимчасові
ДетальнішеСело біля Каховської ГЕС з перших днів повномасштабної війни під обстрілами. у сел імайже не залишилося місцевого населення. Ті, що
ДетальнішеФото – Херсонська єпархія ПЦУ. село Зміївка після авіаудару російськими вйіськовими. За процесуального керівництва Бериславської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування
Детальніше