Херсонці в Києві – Земляцтво Херсонщиниспільно навели лад, як і годиться перед Великоднем, на подвірї біля скадовського будинку в Національному
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/scadovsctoloca-300x240.jpg)
Херсонці в Києві – Земляцтво Херсонщиниспільно навели лад, як і годиться перед Великоднем, на подвірї біля скадовського будинку в Національному
Детальніше25 квітня у Кривому Розі відбудеться 21-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості “Оберіг”, організований Департаментом реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА та
ДетальнішеПро це повідомляє Поліція Херсонщини. “Одну авіабомбу минулої доби росіяни скерували на школу у Львовому””, – зазначенов повідомленні. Село Львове
ДетальнішеМинулої доби та сьогодні вночі військові рф застосовували артилерію, міномети, реактивні системи залпового вогню, безпілотні літальні апарати, авіабомби. Також був
ДетальнішеУ місті Гребінка Полтавської області завершилися змагання ІІІ (фінального) етапу чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2011/2012 року народження
ДетальнішеСили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах. “Протягом доби отримали підтвердження, що
Детальнішеу Херсонському державному університеті відбувся День відкритих дверей. Захід об’єднав у віртуальному просторі понад 140 учасників з різних куточків України
ДетальнішеВипускники 2024 року з директором Світланою Миценко та класним керівником Наталією Невінчаною посадили на території закладу дерева – символи українського
ДетальнішеВорог під ранок атакував житлові квартали Херсона – Корабельний район. На відео видно наслідки цієї цинічної атаки- згорівші автівки, пошкоджені
ДетальнішеЦентр зайнятості на Херсонщині оприлюднив вільні вакансії у Бериславі та Бериславському районі. Найвища пропонується бухгалтеру – 20 000 гривень, поліцейському
ДетальнішеФото ілюстративне. Аграрії із прифронтових та постраждалих територій зможуть безоплатно отримати насіння кукурудзи. Кожен учасник цієї програми зможе отримати до
Детальніше«Я вірю в майбутнє твоє, Україно!» – під таким гаслом випускники 2024 року Високопільського ліцею Херсонської обласної ради взяли участь
ДетальнішеХерсонцям пільгових категорій, оселі яких знищила або пошкодила повінь, спричинена черговим злочином росіян проти українського народу – підривом греблі на
ДетальнішеЖінки під час тимчасової окупації добровільно погодилися працювати «спеціалістами» у незаконно створеній загарбниками установі. Наразі фігуранткам повідомлено про підозру в
Детальніше