Фото з Fb/Юлія Кисельова. Попри безпекову ситуацію, представники малого та середнього бізнесу намагаються відновити власну справу, створюють нові робочі місця,
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/bisnes-300x240.jpg)
Фото з Fb/Юлія Кисельова. Попри безпекову ситуацію, представники малого та середнього бізнесу намагаються відновити власну справу, створюють нові робочі місця,
ДетальнішеПро це повідомив Олександр Співаковський, ректор ХДУ. Третій рік повномасштабного вторгнення та тимчасової окупації більшої частини Херсонської області. Весь цей
ДетальнішеСьогодні російські окупанти атакували храм в селі Золота Балка в Бериславському районі. Пошкодили дах біля купола, і саму основу купола,
ДетальнішеЧлени злочинної організації, які назвались «народною міліцією», катували людей, вибивали покази з українських правоохоронців та проукраїнських діячів. Завдяки професійній роботі
ДетальнішеДля високоякісної діагностики та ефективного лікування патологій шлунково-кишкового тракту воно є незамінним. Завідувач підрозділу – хірург-ендоскопіст Гаврилюк Олег Олегович, у
ДетальнішеНа фото В.Славич. З сімейного архіву. Листопад 2022 року. За фахом вчитель праці, художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва з дитинства мріяв зробити
ДетальнішеУ м. Херсон енергетики повернули світло 145 споживачам, – повідомляє Міненерго. Також у Міненерго зазначили, що в Херсонській області залишаються
ДетальнішеЗ 1 квітня 2024 року на українців очікує низка змін у різних сферах. Серед головних змін – це підвищення мінімальної
ДетальнішеХерсонський поліцейський Сергій Левченко перейняв досвід найкращих криміналістів Великої Британії з роботи на місцях стихійних лих та катастроф. Упродовж п’яти
ДетальнішеЗа процесуального керівництва Херсонської обласної та Скадовської окружної прокуратур скеровано до суд обвинувальний акт стосовно жительки регіону за фактом колабораціонизму
ДетальнішеВіктор з 2009 року працював в Кіровоградській обласній лікарні опікового відділення комбустіологом – це лікар, який спеціалізується на лікуванні важких
ДетальнішеУ січні-лютому 2024 року до місцевих бюджетів Херсонської області надійшло 2393,9 тис. гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної
ДетальнішеЖителька Херсона, пані 60-років, стала жертвою шахраїв, які використали хитрий метод відправки шахрайських повідомлень через її зламаний акаунт у соціальній
ДетальнішеНа Херсонщині стартує проєкт “Посилення громадської активності у відновленні та розвитку Дар’ївської громади Херсонської області”, який спрямований на створення безпечного
ДетальнішеОбмежено придатні чоловіки повинні будуть протягом 9 місяців пройти повторний медогляд. Президент підписав законопроєкт щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських
ДетальнішеУпродовж січня-березня 2024 року платники податків Херсонській області спрямували до зведеного бюджету 893,7 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.
Детальніше