Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. Потреба в очищені води виникла як наслідок теракту росіян
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/Комишани1-300x240.jpg)
Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський. Потреба в очищені води виникла як наслідок теракту росіян
ДетальнішеПро це повідомили в Станіславській сільській військовій адміністрації. “Сьогодні в Миколаєві між Станіславської сільською радою та Міжнародною продовольчою компанією було
Детальніше21 липня, до офісу Херсонського державного університету в Івано-Франківську завітали поважні гості – віцепрезидент Національної академії педагогічних наук України Олег
ДетальнішеФахівцями Херсонводоканалу завершено модернізацію насосної станції каналізації (КНС) у Таврійському мкрн, – повідомляєтья на офіційному сайті компанії. На КНС було
ДетальнішеУ селищі Дніпровське, що в Білозерській громаді Херсонської області, російські військові суттєво пошкодили будівлю ліцею. Для цього маленького селища ліцей
ДетальнішеМешканець Херсонщини, який під час тимчасової окупації села Кізомис Херсонської області співпрацював з ворогом, буде притягнутий до відповідальності за свої
ДетальнішеСпівробітники Управління СБУ в Херсонській області зібрали докази добровільної співпраці з ворогом адвоката з Херсона. Встановлено, що, перебуваючи у тимчасово
ДетальнішеСучасну техніку Милівська громада отримаа в рамках меморандуму програми – USAID DOBRE “Завдяки співпраці з програмою USAID DOBRE, Милівська громада
ДетальнішеСапери Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України продовжують виконувати небезпечну роботу із знешкодження вибухонебезпечних предметів у деокупованих населених пунктах
ДетальнішеУ частині мікрорайону Корабел, що був затоплений під час підриву Каховської ГЕС, залишаються проблеми з водопостачанням, тому рятувальники постійно проводять
ДетальнішеЖителі Херсона та Бериславського району перевели на рахунки шахраїв майже майже 40 тисяч гривень. Під час розмови з незнайомцем, який
ДетальнішеМешканці Херсонщини продовжують ставати жертвами банківських телефонних шахрайств. Через необачність громадян їх картки після спілкування з незнайомцями залишаються «порожніми». Так,
ДетальнішеЦе повідомили на сторінці Благодатнівського ліцею Чорнобаївської громади: “Вдячні благодійній організації БФ Восток SOS за надане обладнання для укриття нашому
ДетальнішеУ рамках проєкту «Пліч-о-пліч» Івано-Франківська область розпочала відновлювати житлову та соціальну інфраструктури села Давидів Брід Великоолександрівської громади , Бериславського району
ДетальнішеВже вкотре команда Благодійного фонду «Українці переможуть!» відвідує село Зміївка, Бериславського району Херсонської області, яке після звільнення ЗСУ залишається під
ДетальнішеЩодо виплат грошової допомоги для постраждалих від підтоплення прозвітував начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. “Для отримання коштів від держави заявки
ДетальнішеПро це повідомили на офіційній сторінці Укргідроенерго. . Небайдужість та співчуття – це людські риси українців, ми не залишаємо в
ДетальнішеПро це повідомив Олександр Прокудін, начальник Херсонської ОВА. Щодня близько 100 фахівців та з два десятки одиниць техніки прибирають
Детальніше