Головне управління ДСНС України у Херсонській області висловило вдячність німецькому колезі, який, не зважаючи на небезпеку, долучився до ліквідації наслідків
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357813689_670925918396630_9076941834128892206_n-300x240.jpeg)
Головне управління ДСНС України у Херсонській області висловило вдячність німецькому колезі, який, не зважаючи на небезпеку, долучився до ліквідації наслідків
ДетальнішеУ межах реалізації проєкту «Армія відновлення» Великоолександрівським відділом Бериславської філії Херсонського обласного центру зайнятості укладено договори з Великоолександрівським підприємством «Комсервіс»,
Детальніше5 липня російські військові вчергове обстріляли населені пункти Херсонського та Бериславського районів. Уранці через артобстріл с. Антонівка поранення отримав біля
ДетальнішеАгенти руху “АТЕШ” зафільмували кадри переміщення техніки на території окупованого Криму. Колона рухалась у Сімферополі. Як зазначають представники руху, після
ДетальнішеЗа минулу добу на території Херсонської області рятувальники 11 разів гасили пожежі в екосистемах на загальній площі 4,96 га, –
Детальніше5 липня 2023 року, Київ Україна – Cedos та Western NIS Enterprise Fund оголошують конкурс грантів для громад на створення
ДетальнішеХерсонський державний університет робить конкретні кроки у напряму розширення міжнародної співпраці для наших студентів та викладачів. Про це повідомив Олександр
ДетальнішеТепер для мешканців Новокаховської міської територіальної громади працює телефон інформаційно-довідкової гарячої лінії Новокаховської міської військової адміністрації, – повідомили її представники.
Детальніше22 липня у Познані відбудеться футбольний Турнір, спрямований на допомогу Олешкам “Ukraine help Oleshky Cup”, – повідомив Євген Рищук. В
ДетальнішеСудитимуть директора підприємства за поширення матеріалів із закликами щодо захоплення території України. Первомайська окружна прокуратура Миколаївської області затвердила та скерувала
ДетальнішеЗаступниця Міністра оборони України Ганна Маляр прокоментувала ситуацію на ЗАЕС: Інформаційний простір заповнили повідомлення про імовірність терористичного акту на ЗАЕС.
ДетальнішеУкраїнсько-ізраїльська місія лікарів волонтерів «FRIDA» повертається на Херсонщину. 8 липня спеціалісти безкоштовно прийматимуть пацієнтів у Дарʼївці, а також у Херсоні
ДетальнішеЗа процесуального керівництва прокурорів Херсонської обласної та Каховської окружної прокуратур заочно повідомлено про підозру мешканці смт Козацьке у колабораційній діяльності,
ДетальнішеУ Бердянську чекають, коли можна буде поховати Тіграна Оганнісяна та Микиту Ханганова — двох 16-річних хлопців, які загинули 24 червня
ДетальнішеСьогодні Херсонщина прощається з відважними Захисниками, які віддали своє життя за нашу свободу та незалежність. Загиблих воїнів сьогодні проведуть в
ДетальнішеДопомога населенню, це пріоритетне завдання для рятувальників. В результаті підриву Каховської ГЕС, спостерігається потреба у питній воді для населення області.
Детальніше