У мікрорайоні Корабел, який мав велике затоплення після підриву Каховської ГЕС російськими військовими, розпочалися роботи щодо відновлення електропостачання. Компанії Херсонобленерго
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/Херсонобленерго-300x240.png)
У мікрорайоні Корабел, який мав велике затоплення після підриву Каховської ГЕС російськими військовими, розпочалися роботи щодо відновлення електропостачання. Компанії Херсонобленерго
ДетальнішеПро це в телеграм-каналі повідомив Роман Мрочко, начальник Херсонської МВА. Шановні Херсонці! Довожу до Вашого відома наступне: 1. Розпочалися сумісні
Детальніше25 липня 2023 року о 15:00 відбудуться урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Херсонського державного університету першого (бакалаврського) рівня вищої
ДетальнішеФото з архіву – Українськйи Південь Школа гуманітарної праці вже працює більше 30 років. За цей час змінився світ, але
ДетальнішеЗаступник відповідального секретаря приймальної комісії ХНТУ Ольга ВОЙТОВИЧ прокоментувала сьогоднішній стан подій: “Вступна кампанія проходить дуже активно, ми консультуємо та
ДетальнішеТак виглядає місто Гола Пристань в ці дні. На жаль, вода досі стоїть у цьому населеному пункті. Зруйновано долі людей.
ДетальнішеНадання ДПС послуги з проставлення апостиля Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо
ДетальнішеВихованці відділення байдарки і каное Херсонського фахового спортколеджу продовжують здобувати призові місця на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Чергова перемога –
ДетальнішеДо ліквідації наслідків залучалося 13 одиниць техніки та 52 людини особового складу. За минулу добу внаслідок військових дій та ворожих
ДетальнішеПрокурорами Бериславської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 32-річного мешканця Кочубеївської територіальної громади за фактом вчинення розбійного нападу
ДетальнішеРозвиток водопостачання є однією з проблем, з якими стикаються громади Херсонщини після підриву Каховської ГЕС. У Бериславському районі вже активно
ДетальнішеНа окупованій території Херсонщини загарбники використовують доступ до базових гуманітарних потреб як важіль тиску на місцеве населення для проведення російської
ДетальнішеЖителі Херсонщини, що постраждали від підтоплення, отримують грошові виплати з різних джерел. За даними офіційних звітів, на державну допомогу подали
ДетальнішеТриває ліквідація наслідків підриву російськими окупантами Каховської ГЕС. Детальніше про роботи, виконані протягом останніх днів. Олександр Прокудін, начальник Херсонької ОВА,
ДетальнішеНайвища нагорода фестивалю «ДоброДій!» У липні 2023 року відбувся І Всеукраїнський Благодійний фестиваль мистецтв «ДоброДій!», мета якого – збір коштів
ДетальнішеПро це повідомив Павло Бойко, декан факультету рибного господарства та природокористування. 2 липня 2023 року під час виконання бойового завдання
ДетальнішеСприяв окупантам у перевезенні техніки та військових рф залізницею – мешканцю Херсона повідомлено про підозру. За процесуального керівництва Херсонської
ДетальнішеНа території Херсонщини триває боротьба з браконьєрами. Протягом минулого тижня Херсонський рибоохоронний патруль задокументував сім порушень природоохоронного законодавства. Так, складено
ДетальнішеМіністр закордонних справ Британії оголосив про 14 нових пунктів у режимі санкцій у відповідь на спроби росії знищити українську національну
ДетальнішеПоліцейські фіксують наслідки чергових ворожих атак на Херсонщину російські окупаційні війська продовжують тероризувати цивільне населення Херсонщини. Минулої доби загарбники цілеспрямовано
Детальніше