Одним із завдань Уряду є відродження статусу морської держави, – В. Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у ході робочої поїздки  здійснив візит до  Херсонської державної морської академії, де поспілкувався з курсантами та відповів на їх запитання.

Зустріч відбулась за участі голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, народного депутата Олександра Співаковського та   ректора Херсонської державної морської академії Володимира Ходаковського.

«У наступному році для нас важливо підвищити якість освіти та провести модернізацію, зробити так, щоб кожен з вас отримав необхідні знання та став частиною економічного зростання України», – звернувся до курсантів Прем’єр-міністр України.

На запитання курсанта щодо можливості працювати в українських компаніях, а не в іноземних, як це відбувається майже у 100% випадків, Володимир Гройсман зазначив, що це питання дуже важливе і одним із завдань Уряду є відродження статусу морської держави та розробка заходів, які допоможуть його реалізувати.

«Потрібно встановити ефективне управління підприємствами морської галузі, за якими будуть здійснювати контроль спеціалісти.  Ці підприємства мають бути приватизовані, адже нехай краще їх придбають українські компанії і виводять на світовий ринок. Це три ключових відповіді на питання», – зазначив Прем’єр-міністр України.

В свою чергу курсанти подякували за можливість задати питання та поспілкуватись, а також за небайдужість до розвитку морської справи на Херсонщині.

khoda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code