Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Родини співробітників ХДУ отримали гуманітарну допомогу (фото)

Про це повідомила пресслужба ХДУ.

У Херсоні, який щоденно перебуває під щільними ворожими обстрілами, знаходиться значна частка колективу Херсонського державного університету. 

Співробітники херсонського офісу ліквідовують наслідки ворожих обстрілів, забезпечують охорону університету, збереження матеріальних цінностей та функціонування пункту незламності, який працює для освітян міста та служить надійним укриттям для містян. І вкрай важливо підтримувати цих мужніх та героїчних херсонців.

Нещодавно ректор ХДУ Олександр Співаковський разом з командою зустрівся з представником ГО «Друзі спільноти святого Егідія» у Івано-Франківську Іваном Харуком. У ході зустрічі було окреслено нагальні потреби співробітників нашого колективу у Херсоні.

Як результат – 52 родини співробітників херсонського офісу отримали гуманітарну допомогу. Зауважимо, що гуманітарний вантаж від партнерів був зібраний за потреби і конкретну кількість членів кожної родини завдяки проведенню попереднього анкетування.

“Ми щиро вдячні ГО «Друзі спільноти святого Егідія», пану Юрію Лі-Фан-Се та усім людям, які підтримують сильних духом херсонців. Маємо надію, що це лише початок нашої тісної співпраці у двосторонньому форматі, що ми й надалі разом зможемо реалізувати ще корисні проєкти із підтримки українців різних регіонів”, – зазначила керівниця херсонського офісу  Ганна  Йокіч.

 

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Викладачі педагогічного факультету ХДУ провели зустріч з випускниками шкіл Херсонщини

У ХДУ відбудеться презентація книги «Херсонські есеї: жити, щоб перемагати»

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН