Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Фермери Херсонщини можуть безоплатно перевірити стан ґрунтів, – Мінреінтеграції

  Чимало території деокупованого правобережжя Херсонщини залишається замінованим.
Через бойові дії є і величезне забруднення грунтів. Мінреінтеграції повідомило,  що фермери із постраждалих від війни регіонів можуть безоплатно перевірити стан ґрунтів.
Зокрема, перевірити їх на забруднення важкими металами: миш’яком, залізом, свинцем, марганцем, ртуттю та нікелем. А також на наявність основних поживних елементів: азоту, фосфору, калію тощо.
Про це йдеться на сайті сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience, яка і пропонує українським фермерам такі послуги, – повідомляє Мінреінтеграції.
Для визначення стану полів також аналізуватимуться структура ґрунту, вміст органічних речовин та інші агрохімічні показники.
Земля тестуватиметься у сучасній сертифікованій лабораторії в Італії.
Через місяць після відправки зразків аграрії отримають інформацію про склад ґрунтів, придатність для ведення сільського господарства та заходи, які можна провести для покращення їхнього стану.
Фермери можуть замовити аналіз ґрунту через мобільний застосунок Soil Test. У ньому міститься вся необхідна інформація щодо відбору та передачі зразків ґрунту на аналіз.
Завантажити застосунок можна в App Store (https://apps.apple.com/ua/app/soil-test/id6479988680?l=uk) та Google Play (https://play.google.com/store/apps/details…)
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН