На «Зелених хуторах Таврії» школярів знайомили із стародавніми видами діяльності і ремеслами півдня України

11 вересня 2018 року на «Зелених хуторах Таврії», що у Голопристанському районі Херсонський обласний центр зайнятості дав старт міжрайонному масовому заходу з орієнтації школярів і безробітних на самозайнятість і професії туристичної сфери, що триватиме до кінця місяця. 

Захід має на меті ознайомити учнів з перспективними напрямками роботи – стародавніми видами діяльності, ремеслами, що застосовувались на півдні України у минулі сторіччя, а дорослих – з видами самозайнятості і формами організації дозвілля.

У співдружності з Олександром Долинком, одним з співзасновників проекту «Зелені хутори Таврії», було створено імпровізований хутір служби зайнятості, на якому фахівці обласного і Голопристанський міськрайонний центр зайнятості – неофіційна сторінка спонукали молодь і дорослих до занять зеленим туризмом і професіям, з ним пов’язаним. Подальший маршрут «хуторами» – ковальському, з гончарства, лозоплетіння, цірюльному, гутницькому, кожум’ячному тощо відбувався у формі майстер класів і знайомив відвідувачів з секретами фахової майстерності.

У цей день на заході було 650 учасників. А до кінця місяця за сприяння обласної служби зайнятості «Зелені хутори» відвідають понад тисячу осіб з різних районів області.

Розвиток сфери відпочинку, зокрема зелений туризм, великою мірою визначають економічний стан області. Тож на сьогодні й на майбутнє ця галузь потребуватиме фахівців, підприємців, зусилля яких допоможуть її розбудові. І обласна служба зайнятості бачить своє завдання у допомозі тим, хто реалізуватиме свої задуми у цій сфері.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *