Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Викладачі та студенти ХДУ беруть активну участь у заходах до Дня науки

День науки — професійне свято науковців, яке щорічно відзначається у третю суботу травня. З цієї нагоди у Херсонському державному університеті традиційно триватиме низка пізнавальних заходів та наукових активностей, – повідомляє пресцентр ХДУ.

Про організацію Днів науки в ХДУ розповів перший проректор Сергій Омельчук. Він наголосив, що заходи проходять з метою популяризації досягнень науки, залучення молоді до наукових досліджень, формування інноваційної культури у суспільстві.

“День науки щорічно відзначаємо в третю суботу травня. Традиційно в нашому університеті з цієї нагоди організовують заходи, які триватимуть протягом місяця. Цьогоріч стартуємо 13 травня. Здебільшого активності проходять у дистанційному форматі, але частина запланована – в івано-франківському офісі ХДУ”, – розповів Сергій Омельчук.

Розпочинаються заходи з традиційного аспірантського лекторію “Від наукового пошуку – до наукового відкриття”.

Також у межах Днів науки відбудуться три наукові конференції:

  • Міжнародна науковопрактична конференція «Актуальні проблеми медицини, фармакології, терапії та реабілітації»
  • VІI Усеукраїнська наукова конференція здобувачів ВО i молодих учених «Актуальні проблеми історії та археології: регіональний та глобальний вимір»
  • Усеукраїнська науковопрактична конференція «Педагогіка і психологія в структурі університетської освіти в Україні: історія, сьогодення, інноватика»

У ході святкового засідання вченої ради відбудеться процедура відзначення науковців.

Також відбудуться такі загальноуніверситетські заходи:

  • Презентація: — дослідження професора Сергія Омельчука «Новітня українська лінгводидактика: динаміка кадрового потенціалу у структурі докторів наук»
  • Всеукраїнський науковий креатив: транскультурний аспект» (керівниця відділу по роботі з обдарованою молоддю Юлія Юріна)
  • Семінар «Пошук наукової інформації в базах даних та науковому порталі research4life» (директорка бібліотеки Алла Коваль).

Активно долучиться й музейно-архівний центр ХДУ: заплановано низку онлайнових проєктів.

Також з нагоди Днів науки заходи відбудуться на кожному факультеті. Інформація про заплановані заходи розміщена на офіційному сайті ХДУ, вкладка “День науки“.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:

Як змінилася військова термінологія: викладачка ХДУ представила колегам з України та Німеччини наукове дослідження

Також читайте про рейтинги вищих навчальних закладів: ХДУ піднявся у науковому рейтингу ЗВО на 20 позицій

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН