Про це повідомили на сайті Херсонського державного аграрно-економічного університету. На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася підсумкова
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/agro17052024-300x240.png)
Про це повідомили на сайті Херсонського державного аграрно-економічного університету. На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася підсумкова
ДетальнішеГрошова допомога для внутрішніх переселенців та постраждалого від воєнних дій населення передбачається в межах проєкту Консорціуму Реагування. Про це йдеться
ДетальнішеДрони атакують цивільне населення на прифронтовій Херсонщині. Загиблий та поранена внаслідок атаки безпілотників – розпочате розслідування, – повідомляє пресслужба Херсонської
ДетальнішеЖінка і війна На Херсонщині відновлюється ринок праці, незважаючи, що ворог продовжує тероризувати місцеве населення осбтрілами. Херсонка Людмила Барабаш більше
ДетальнішеМала академія наук. Школярі Херсонщини щороку беруть участь у конкурсі-захисті дослідницьких робіт й щороку здобувають перемогу. “Учні ШГП – переможці
ДетальнішеЗнову обстріл Херсонщини здійснила російська армія, яка знищує цивільну інфраструктуру і вбиває мирне населення. За процесуального керівництва Бериславської окружної прокуратури
ДетальнішеАнтонівський міст. Після звільнення Херсона бої біля нього продовжуються. Боєць з позивним “Нептун” розповідає подробиці зіткнень з ворогом на лівобережжі
ДетальнішеХерсонці не сплачуватимуть за теплопостачання під час окупації міста російськими військовими. Плата скасована, проводиться перерахунок. Зміни можна побачити в особистих
ДетальнішеАби продовжувати отримувати житлові субсидії на сплату комунальних послуг, то потрібно написати заяву про їх нарахування. Порядок виплати зміниться для
ДетальнішеМала академія наук. Школярі Херсонщини щороку беруть участь у конкурсі-захисті дослідницьких робіт й щороку здобувають перемогу. “Учні ШГП – переможці
ДетальнішеПро трагічну загибель повідомили в соціальній мережі – група Слупськ. Польща. “Дорогі учасники нашої групи, пару днів тому в нашому
Детальніше