Відбулося чергове засідання гуманітарного штабу Херсонщини, на якому розглядалося питання розподілу сучасної техніки. Рішення було прийнято наступне: “На засіданні гуманітарного
Детальніше![обстріл Херсона](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/khersonmisto-300x240.jpg)
Відбулося чергове засідання гуманітарного штабу Херсонщини, на якому розглядалося питання розподілу сучасної техніки. Рішення було прийнято наступне: “На засіданні гуманітарного
ДетальнішеМародерство Росії фізичне й інформаційне. Втікаючи з Херсона в листопаді 2022 року, російська окупаційна влада разом із більш ніж 10
ДетальнішеПро це повідомили в Поліції Херсонщини. До поліції звернувся 56-річний житель Бериславського району. Чоловік розповів, що знайшов посилання у соцмережі
ДетальнішеПро це повідомила Олена Чепелюк, ректорка ХНТУ “Уважно слухаємо зі студентами кафедри дизайну ХНТУ про початок (03 травня) конкурсу на
Детальніше:Під час тимчасової окупації Херсона 65-річний житель міста добровільно погодився на співпрацю з загарбниками. Фігурант обійняв у незаконно утвореній окупантами
ДетальнішеМошенська Валерія, студентка факультету психології, історії та соціології Херсонського державного університету, вже півроку збирає кошти для військових ЗСУ, – повідомляє
ДетальнішеВідбувся черговий виїзд мобільної бригади Херсонської обласної служби зайнятості. Фахівці Бериславської філії на чолі з директором Сергієм Стародубцем відвідали Борозенську,
ДетальнішеНа засіданні Гуманітарного штабу Херсонщини обговорили питання підтримки медичних закладів області. “Медичним закладам передали 10 зарядних станцій, майже тону бензину
ДетальнішеВідбулося чергове засідання гуманітарного штабу Херсонщини, на якому розглядалося питання розподілу сучасної техніки. Рішення було прийнято наступне: “На засіданні гуманітарного
ДетальнішеРосійська армія продовжує атакувати з окупованого лівобережжя Херсонщини, атакуючи житлові квартали прифронтового міста. На відео – приватний сектор у Корабельному
ДетальнішеНа деокупованій території Херсонщини акціонерне товариство Херсонгаз щодня забезпечує понад 150 тис. споживачів стабільним розподілом газу, не дивлячись на надскладну
ДетальнішеУ першому кварталі 2024 року платники податків Високопільської громади Херсонщини сплатили до місцевого бюджету 6104,3 тис. гривень податкових платежів. Основні
ДетальнішеЦе – спільний пілотний проєкт ДСНС та Національного природного парку «Кам’янська Січ», який реалізується вперше в Україні. “Працівники Нацпарку пройшли
Детальніше