Олімпіада-2024: на ній будуть і представники Херсонщини. І цеважливо для області, де йдуть бойові дії “Олімпійську ліцензію з веслування академічного
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/veslo-300x240.jpg)
Олімпіада-2024: на ній будуть і представники Херсонщини. І цеважливо для області, де йдуть бойові дії “Олімпійську ліцензію з веслування академічного
ДетальнішеПро це повідомили на офіційній сторінці -Херсонська державна морська академія. “Щиро вітаємо проректора з науково-педагогічної роботи Херсонської державної морської академії,
ДетальнішеМодульна котельня в багатоповерхівці з’явиться в рамках пілотного проєкту, – про це повідомили в Херсонській міській раді. Роман Мрочко зустрівся
ДетальнішеНа Херсонщині безпілотник рф скинув вибухівку на чергу за гуманітаркою, постраждало троє людей, прокуратура розпочала розслідування, – повідомила пресслужба установи.
ДетальнішеХерсонський національний технічний університет разом з партнерами проводить двотижневу програму підвищення кваліфікації “TechnoMay-2024: сучасна інженерія”. Від колективу університету привітала учасників
ДетальнішеХерсонський національний технічний університет запрошує на серію лекцій про комунікативні кавички та презентації ХНТУ. Херсонський національний технічний університет продовжує радувати
ДетальнішеЗ 19 по 21 травня триває світова кваліфікаційна регата з академічного веслування – заключний етап відбору важливих змагань- Олімпіада-2024. Цей
ДетальнішеЕнергетики «Херсонобленерго»на деокупованій території області в надто складних умовах відновлюють пошкоджені лінії, відбудовують знищені енергетичні об’єкти, забезпечують споживачів електропостачанням, працюючи
ДетальнішеСтоматологи з Литви надавали медичну допомогу жителям Херсонщини.В деокупованих населених пунктах прифронтовї Херсонщини залишається місцеве населення, яком потірбна допомога з
ДетальнішеДень банківського працівника у прифронтовому Херсоні – це була нечисленна подія, бо не всі банківські установи відновили свою діяльність у
ДетальнішеНововоронцовка поступово повертається до життя, дітлахи беруть участь у різних змаганнях і конкурсах. Успішно була представлено команда школярів на всеукраїнських
Детальніше