Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Херсонщині споживачі заборгували за послугу з розподілу природного газу понад 196 млн гривень

На деокупованій території Херсонщини акціонерне товариство Херсонгаз щодня забезпечує понад 150 тис. споживачів стабільним розподілом газу, не дивлячись на надскладну безпекову ситуацію регіоні та постійні обстріли, – повідомляє пресслужба Херсонгазу.
Щоденна кропітка робота товариства потребує великої кількості ресурсів: паливо, витратні матеріали, техніка, залучення фахівців і роботи проводяться виключно за кошти, отримані від оплат споживачів за послугу розподілу природного газу.
Заборгованість населення (деокуповані території) за послугу розподілу природного газу на 01.04.2024 перевищила 196 млн гривень, у порівнянні, з 01.03.24 – вона збільшилася майже на 5,5 млн. гривень. І значна кількість боржників мають заборгованість з 2021 року.
“Для подальшого забезпечення сталого газопостачання та можливості оперативно ліквідовувати наслідки пошкоджень після щоденних обстрілів, Херсонгаз звертається до усіх споживачів із закликом сплачувати за послугу розподілу природного газу та розпочати погашення заборгованості. Для власної безпеки, закликаємо споживачів НЕ відвідувати товариство особисто, на сьогодні прийом громадян тимчасово не проводиться”, – зазначили в Херсонгазі.
 Читайте на сайті інформцаійного видання “Український південь”:
Дивіться відео на ютуб-каналі інформаційного видання “Український південь”, як працюють аграрії на Херсонщині:

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН

СУСПІЛЬСТВО