Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Польщі загинула художниця з Херсона

Про трагічну загибель повідомили в соціальній мережі – група Слупськ. Польща.
“Дорогі учасники нашої групи, пару днів тому в нашому місті сталося трагедія, велике горе,  де загинула дівчина під колесами вантажівки. Ми організували збір коштів для родини загиблої Олі. Нижче прикріпляю карти мами Олі, давайте допоможемо родині хто скільки зможе. 4731 2196 5698 6175. Світлана Мітелка“, – зазначено в дописі.
Мова в дописі про херсонку, яка перебувала  в Слупську разом з родиною,  мисткиню, про яку писали ЗМІ.
 Ольга Мітелка, будучи студенткою магістратури кафедри дизайну ХНТУ,  під час окупації Херсона почала створювати серію картин про красу українських дівчат,- на  той час повідомляли ЗМІ.

 У  Херсонському  національному технічному університеті  повідомили наступне.
“Сьогодні вся університетська спільнота ХНТУ з болем у серці дізналася про значну втрату – загинула талановита, мила та завжди усміхнена випускниця кафедри дизайну Оля Мітелка.
Оля залишила глибокий слід у наших душах і серцях. Її світлий образ, доброта і щира усмішка назавжди залишаться в наших теплих спогадах. Вона була джерелом натхнення та радості для всіх, хто мав щастя знати її. Висловлюємо щирі співчуття родині Олі. Якщо у вас є можливість, будь ласка, підтримайте її маму, Світлану Мітелку, у цей важкий час.

4731 2196 5698 6175 – Світлана Мітелка”, – розповіли на сторінці у ФБ.


 Випускниця ХНТУ була залучена до багатьох творчих проєктів.
“Шокуюча новина… На одне Сонце в світі стало менше…В моєму серці назавжди пам’ять про тебе… талановита, смілива, безкінечно життєрадісна та добра…твій шлях був недовгим, але неймовірно яскравим…Буду гортати твоє студентське портфоліо, яке ми зробили разом, буду згадувати дипломні проєкти бакалавра та магістра, в яких я була твоїм керівником, й всі наші спільні фотосесії та творчі проєкти…Спочивай з миром”, – прокоментувала Марія Артеменко, перша проректорка Херсонського національного технічного університету.
 Фото зі сторінки ХНТУ.
 Редакція висловлює щирі співчуття родині загиблої.
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН