Про це повідомив Роман Мрочко, начальник Херсонської МВА.
“Сьогодні зустрівся з жителями Інженерного. Це селище разом з Молодіжним та Наддніпрянським входить до складу Наддніпрянського старостинського округу. Його очолює Олег Кицун, який добре розуміється на місцевих проблемах. Саме староста підняв найболючішу проблему округу – електрозабезпечення”, – зазначив Роман Мрочко.
Є близько 6 км високовольтної лінії електропередач. Вона постійно під обстрілами і часто в селищі відсутня електрика. У цієї ділянки немає господаря. Питання передачі мереж в балансове обслуговування Обленерго не було вирішене раніше, а у Херсоні відсутні КП, які б мали дозвіл на роботи з напругою у 10 кВт.
“Місцеві власними силами, як можуть, лагодять ці електромережі, але потрібен системний підхід до розв’язання проблеми. Вихід визначили наступний – навчити спеціалістів для проведення таких робіт і взяти на баланс міста цю ділянку. Ще люди підняли питання техніки для місцевого КП. Міська військова адміністрація саме розпочала своєрідну децентралізацію і на старостати розподіляються технічні ресурси, щоб на місцях було більше можливостей і люди не чекали, коли з міста приїдуть і щось зроблять. Тому техніка буде і треба подбати, щоб на ній було кому працювати. Деякі питання будуть вирішені протягом двох тижнів, десь знадобиться значно більше часу, але у підсумку матимемо законний вихід із ситуації і більше до неї не будемо повертатися. Домовились за місяць разом перевірити, чи зроблено те, про що говорили сьогодні”, -зазначив Роман Мрочко.
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437551178_377892071912085_8015647642372263380_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=uls16sJPDOoAb6oXFnV&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfC2b37Jm_SLqR9-ykf1RofdIf1rxI_TSPxM6h922UUBiw&oe=662F4210)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437606979_377892078578751_5202498646416800874_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=zNNrSVtZJm4Ab4PWGWk&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfA2skU8utbE-YdV8WQPvXgGSLqlcK-9gR600z7pzn38aQ&oe=662F3E1D)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437534745_377892075245418_6831111350207730632_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=TvmDiHxHkbUAb5vb3vX&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfDscyP5zNkwFYHbsa_-HWkPvERqtcz7aEt2YCFA1uWweA&oe=662F47E1)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437590299_377892081912084_721609488340091717_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Ey0SoztFFykAb6Y03FQ&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfBD1Wnm5HkEmGugrCyWX6LziddMk30IEYJcFQ6jtVVlaA&oe=662F420E)
Схожі публікації:
- Херсонець проведе за гратами 6 років за крадіжки, вчинені в умовах воєнного стану
- У Херсоні звільняють посадовця, підозрюваного у державній зраді
- Дітей продовжують евакуйовувати з Херсонщини (відео)
- Староста Новомиколаївки пішла на співпрацю з окупаційною владою, аби не втратити посаду
- В Херсонській області зафіксовано викиди забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок ракетних обстрілів