Вже вдруге за ініціативи Херсонського національного технічного університету, при підтримці ХДАЕУ, ХДМА, КНУТД, ХНУ, польських, німецьких університетів, Міжнародна науково-практична конференція «Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні регіонів України», яка пройде онлайн 24-26 квітня 2024 року, збирає стейкхолдерів освітнього процесу на дискусійному майданчику під патронатом МОН України.
Конференція присвячена широкому колу проблем, пов’язаних з відбудовою як окремих галузей економіки, так і в цілому трансформації підходів до підготовки кадрів з огляду на зовнішні і внутрішні виклики.
Про підготтовку до міжнародного заходу розповіда Олена Чепелюк, ректорка ХНТУ:
- З нетерпінням очікую на початок ІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні регіонів України”. Я використовую кожну вільну хвилину для розмов зі спікерами конференції.
- Сьогодні мала нагоду обговорити з Zbigniew Pastuszak , проректором з розвитку та співробітництва з бізнесом Університету імені Марії Кюрі-Склодовської, м. Люблін, як можна адаптувати польський досвід для розвитку українських регіонів у контексті вступу до Європейського Союзу-
- Два дні тому говорила з Rebecca Duclos про її мужність – вона неодноразово відвідувала Україну, зокрема Харків. Вона зустрічається з місцевими митцями та залучає українську молодь та університети до проєктів ELIA – European League of Institutes of the Arts-
- З Наталя Фалько зважили нашу готовність до інстуаційної акредитації після закінчення військового стану.
- З Виталий Белобров – говорили про політику розвитку та міжнародну допомогу Херсону.
- Обговорили з Юрій Соболевський стан освіти в Херсоні.
- Безкінечний потік натхнення для мене – спілкування з Павло Білецький та Oleksii Biletsky. Вони запропонували на наш розсуд п’ять тем для можливих виступів – ми так і не змогли обрати і домовилися про низку зустрічей зі студентами ХНТУ.
- – Олександр Книга поділиться досвідом Херсонського обласного академічного музично-драматичного у час російсько-українського війни. Про Мельпомену таврії, що проходила одночасно в декількох містах України та світу, про гастролі і вистави в рідному Херсоні.
- Alla Navolokina запропонувала дві теми виступів: “Розвиток міжнародних партнерств та їх вплив на успішність мережі Міжнародного європейського університету” на пленарному і “204 перельоти за рік або ціна успіху” в рамках секції про жіноче лідерство. Причому, в перший день вона доєднається до нас з Мальти, в третій – з Польщі.
- А ще Олександр Краковецький висловить свої думки на тему “Освітній переворот: Роль ШІ у створенні адаптивних навчальних екосистем”
Бізнесмени, науковці, представники влади, громадські діячі. Наши спікери такі різні, але вс ми мріємо про повернення до мирного життя і готові до важкої роботи заради найкращого майбутнього!
Чекаємо на Вас!
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436356504_7225075094227861_7343548980526714755_n.jpg?stp=dst-jpg_p261x260&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=xA5ojfHNoi8Ab6rqjFQ&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfC8MbXdQtTGwPxriXnv1htxfCtyIFS5i8sW2_o3aZeoGA&oe=6629D5F8)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436367473_7225075097561194_4741475508976575846_n.jpg?stp=dst-jpg_p261x260&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=hQuaGRKj6dUAb5yyXVh&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfAV3oUcFYxwIkD9CrVwlLxbMv8Jvj3MOF7AANobtJfO-w&oe=6629ADE6)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436257595_7225075084227862_1759974568261639649_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gNGAsR3hXrAAb6ZfuqE&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfCsgZwOBhXOzMksnpScVId5m7nTVu_oDe1Dwgv9MH-KbQ&oe=6629A98E)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
Схожі публікації:
- Ректорка ХНТУ взяла участь у міжнародному проєкті в Польші
- В Херсонському національному технічному університеті облаштовують укриття
- Представники ХНТУ взяли участь у всеукраїнській конференції освітянської спільноти
- Ректорка ХНТУ взяла участь у стратегічній сесії з питань ВПО у Хмельницькій області
- ХНТУ розпочинає соціальний проєкт для школярів “Нескорені діти Херсонщини. Відновлення”