Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Делегація ХДУ представила цифрові досягнення науковців вишу у Франції

Ректор ХДУ Олександр Співаковський разом з проректоркою з міжнародної, соціально-гуманітарної й науково-педагогічної роботи Аллою Цапів та деканесою педагогічного факультету Любов’ю Петуховою взяли участь у kick-off зустрічі за проєктом DigiUnі в межах Erasmus+ Capacity building in the field of higher education (ERASMUS-EDU-2023-CBHE) Strand 3 (Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти) у Франції, – повідомляє пресцентр ХДУ.

Олександр Співаковський відмітив, що маємо надпотужне партнерство: 10 українських університетів, серед яких є релоковані – Херсонський державний університет та Маріупольській державний університет, державні українські установи, 7 іноземних університетів та наукові установи.

“Ми вже декілька разів зустрічались онлайн, а зараз зібралися разом, щоб познайомитись, адже працювати нам чотири роки, погодити всі стадії проєкту та окреслити участь кожного партнера.

Проєкт спрямований на об’єднання українського сектору вищої освіти, органів державної влади, ринку праці та суспільства у парадигмі DigiUni для створення платформи високоякісної цифрової освіти в Україні. Він охопить тисячі студентів та вільних слухачів, які бажають отримати якісні цифрові освітні послуги. Але передуватимуть цьому розробка програмного забезпечення, освітніх програм, контенту, синхронізація всіх бізнес-процесів та законодавства, навчання адміністраторів і багато іншого”, – наголосив ректор.

Сьогодні в рамках зустрічі було презентовано досвід роботи Херсонського державного університету та розповіли про власні ексклюзивні цифрові сервіси – освітню платформу KSUonline та адміністративну платформу KSU24 (університетській аналог ДІЯ).

“Під час презентації продемонстрував можливості перекладу контенту в режимі реального часу завдяки АІ та додатку Freespeech Артема Астафурова, з яким співпрацює університет в площині тестування та мовного вдосконалення цього високотехнологічного продукту. До речі, він використовувався під час перекладу виступів Президента України. Приємно було бачити, що учасники зустрічі були вражені рівнем цифровізації ХДУ.

Вручив організатору зустрічі Boris Stchekine символічну мапу України з побажанням ніколи не погоджуватись на зміну кордонів нашої країни, адже Україна була, є та буде частиною цивілізованого світу”, – зазначив Олександр Співаковський.

Читайте на сайті інформцаійного видання “Український південь”:

Очільник ХДУ взяв участь у засіданні Спілки ректорів закладів вищої освіти України

ХДУ проводить профорієнтаційну роботу серед школярів

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН