У звільненому Високопіллі тривають процеси відновлення різних адміністративних установ, адже у населені пункти вже повернося більше 50% населення. “Сьогодні працюємо
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/Знімок-екрана-2024-02-09-153421-300x240.png)
У звільненому Високопіллі тривають процеси відновлення різних адміністративних установ, адже у населені пункти вже повернося більше 50% населення. “Сьогодні працюємо
ДетальнішеПродовжуємо забезпечувати школярів Херсонської громади планшетами для дистанційного навчання.Через російські агресію наші діти не можуть відвідувати освітні заклади, але навчально-виховний
ДетальнішеБойова Машина-21 «Град» є розвитком установки залпового вогню”Катіюша”, а також базою для інших систем. З градів російські військові часто обстрілюють
ДетальнішеПро це повідомили на сайті ХДАЕУ. Захід проходив у двох форматах – оффлайн і онлайн. Фінал проходив в одній із
ДетальнішеПро це повідомила пресслужба ХНТУ. Профорієнтаційна інфоакція PROFIBOOM 2024 аперше була проведена в 2021 році – і має успішне продовження.
ДетальнішеЗа процесуального керівництва Херсонської обласної та Генічеської окружної прокуратур скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця смт Нижні Сірогози за
ДетальнішеВийшов новий випуск програми “Код ідентичності”, що був присвячений заповідним територіям Херсонщини – деокупованим й тим, що перебувають під російською
ДетальнішеСпівпраця з Італією у процесі відновлення інфраструктури. Одеський порт відвідала італійська делегація на чолі зі Спеціальним посланником з питань відновлення
ДетальнішеНа Херсонщині через російську агресію загинуло двоє мирних мешканців та стільки ж поранено, серед останніх – поліцейський, – повідомляє пресслужба
ДетальнішеПро це повідомила Бериславська міська рада. Виставка розпочинається 9 лютого о 14 годині. “Запрошуємо вас відвідати виставку, на якій будуть
ДетальнішеУпродовж січня цього року платники податків Херсонщини сплатили до місцевих бюджетів 136,1 млн гривень податкових платежів., – повідомляє пресслужба Головного
ДетальнішеГорностаївська територіальна громада, яка є членом Асоціація міст України на Херсонщині, завдяки благодійникам – громадській організації “Спільно ХАБ” та проєкту
ДетальнішеПротягом доби під ворожим вогнем окупантів опинилися Бериславська, Новорайська, Милівська та Тягинська територіальні громади. Серед них – с.Томарине, с.Червоний Маяк,
ДетальнішеПро це повідомила пресслужба ХНТУ. Профорієнтаційна інфоакція PROFIBOOM 2024 аперше була проведена в 2021 році – і має успішне продовження.
Детальніше