Херсонські поліцейські спільно з громадськими організаціями працюють над розширенням можливостей безпекових хабів у прифронтовому місті.
Працівник сектору протидії домашньому насильству Херсонського районного відділу поліції взяв участь у заході «Безпекові хаби 2023. Перші результати», що прошов у Івано-Франківську.
Серед учасників були представники громадських організацій та поліцейські з 7 міст України, серед яких і Херсон. Захід відбувся у межах Проєкту стабілізації поліцейської діяльності (Police Stabilization Project – PSP), що фінансується урядом Канади, надає технічну підтримку, обладнання та навчальні можливості українській поліції в умовах війни.
Присутні обговорили спільні проєкти та безпекові простори, як діють у містах, на підтримку постраждалих від війни, потерпілих від гендерно зумовленого насильств, дітей з родин, що перебувають у складних життєвих обставинах. Тренери вчили учасників, як більш ефективно допомагати постраждалим від насильства, щоб людина відчувала довіру до поліцейського, не соромилась і могла вільно ділитися проблемами.
Херсонський поліцейський повідомив присутнім, що у місті, яке щодня потерпає від російських обстрілів, діють безпекові простори для усіх мешканців. Там люди не лише укриваються від ворожих снарядів, а корисно і цікаво проводять час.
Представники різних організацій інформують їх про безпекові ініціативи, соціальний захист та юридичний супровід тих, хто цього потребує. Для дітей проводяться уроки та майстер-класи. А поліцейські, рятувальники й медики проводять безпекові заняття, інформують, як відновити ментальне здоров’я, діляться знаннями, які нині рятують життя херсонцям. Такі ініціативи доводять, як спільно працювати над розробкою ефективних безпекових проектів в умовах війни.
![](https://scontent.fiev17-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410912330_744244537737896_8906828231474493881_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=ux8NQOPCAgIAX-86XIx&_nc_ht=scontent.fiev17-1.fna&oh=00_AfDmhEUjj4AQMp7qIbgw3Wx7SYBX3Mo8e0Pkz1lWyhY6AA&oe=658074BD)
![](https://scontent.fiev17-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410148980_744244611071222_3908658240669220940_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=2nybTox2P4IAX-IHqh0&_nc_ht=scontent.fiev17-1.fna&oh=00_AfALYm5LlBwTWojEQb_7bwhcUCCKkIim4wRfY0BLoqZbnw&oe=6580B41E)
![](https://scontent.fiev17-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410867328_744244527737897_7717380994655062137_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=biT1VmW7o5wAX9wbdOg&_nc_ht=scontent.fiev17-1.fna&oh=00_AfDtuyu3XUGdkT85ZG4AyMWi9akp-Q82P7BJviVqhpVWRw&oe=658228EA)
![](https://scontent.fiev17-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410210301_744244534404563_1732797972933613131_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=nSxITXbqZkcAX_qVYHo&_nc_ht=scontent.fiev17-2.fna&oh=00_AfCDZlpCsjB7IIFh9pNCycy42GGsLJun-lzB_wZk38k1Lw&oe=65817413)
Читайте на сайті інформцаійного видання “Український Південь”:
Схожі публікації:
- Херсон – единственный город в Украине со льготными перевозками водным транспортом
- Свято футболу у Новій Каховці: другий Всеукраїнський дитячий турнір, присвячений пам’яті Юрія Чумакова
- Херсон#парка НЕТ.Органы исполнительной власти бездействуют и всячески потакают незаконной деятельности?
- В сафари-парке на Арабатской стрелке родилось рекордное количество львят
- Одесских водителей могут ожидать неудобства в связи с приездом премьер-министра, — полиция