14 грудня під час чергового з’їзду політичної партії «Слуга Народу» члени політичної сили своїм голосуванням продовжили повноваження Олени Шуляк, яка
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/шуляк-300x240.webp)
14 грудня під час чергового з’їзду політичної партії «Слуга Народу» члени політичної сили своїм голосуванням продовжили повноваження Олени Шуляк, яка
ДетальнішеВідома українська гандболістка Світлана Пасічник, яка свого часу встигла пограти за збірну Хорватії, тепер воює проти російських окупантів. Спортсменка, за
ДетальнішеСпричинивши гуманітарну кризу на тимчасово окупованих територіях, ворог пропонує українцям вступати до лав своєї армії. Росіяни потребують живу силу для
ДетальнішеТорік на початку осені російські військові затримали на 16 діб 67-річного Андрія за мисливське спорядження. Чоловіка тримали в тісному складському
ДетальнішеХерсонські поліцейські спільно з громадськими організаціями працюють над розширенням можливостей безпекових хабів у прифронтовому місті. Працівник сектору протидії домашньому насильству
ДетальнішеХерсонська ОВА опублікувала відео наслідків чергового обстрілу Херсона Дніпровського району. Люди показують відео, як виглядають квартири після обстрілу. На жаль,
ДетальнішеПро це повідомили в Херсонській ОВА. Відбулося чергове засідання обласної комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги для людей, які
ДетальнішеЗа процесуального керівництва прокурорів Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишньої начальниці
ДетальнішеПро це повідомив Ігор Йосипенко, засновник Благодійного фонду “Українці переможуть!”, розмістивши фото робіт коваля з Бериславського району в своєму телеграм-каналі.
ДетальнішеЗ початку року підприємства регіону перерахували до бюджетів усіх рівнів 315 мільйонів гривень екологічного податку. Як повідомив в.о. начальника Головного
ДетальнішеПРо це повідомила адміністрація Таврійського ліцею №2 Новокаховської громади на Херсонщині. “Учні та батьки ліцею №2 долучились до всеукраїнської благодійної
ДетальнішеНа Миколаївщині прикордонники влучно відпрацювали по смертоносному дрону типу «Shahed-131/136», – повідомляє пресслужба Одеського прикордонного загону. У ніч на 15
ДетальнішеНові реалії, виклики, пов’язані з відірваністю від територій, вимагають нових рішень та нестандартних підходів щодо проведення профорієнтаційної роботи. Тому цьогоріч
ДетальнішеПосольство Швейцарії в Україні надало гумаінітарну допомогу херонським надзвичайникам вигляді колісного навантажувального екскаватора, пожежних стволів, ломів та кисневих апаратів. «Тепер
ДетальнішеУпродовж січня – листопада 2023 року працедавці Херсонщини та громадяни, які самостійно декларують свої доходи та сплачують податки, перерахували до
ДетальнішеУ Хмельницькому попрощалися з 34-річним військовослужбовцем Віктором Сікорським, який проходив службу у 38 окремій бригаді морської піхоти. Він загинув 1
ДетальнішеПротягом доби під ворожим вогнем окупантів опинилися Бериславська, Новоолександрівська та Тягинська територіальні громади. Серед них – м.Берислав, с.Михайлівка, с.Гаврилівка, с.Вірівка
ДетальнішеАртем на позивний «Айфон» військовослужбовець служби цивільно-військового співробітництва. Пресслужба регіонального управління Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України опублікувала розповідь Артема
ДетальнішеШвейцарська компанія Global Clearance Solutions (GCS) до середини 2024 року планує доставити в Україну 60 машин для розмінування. Про це
ДетальнішеСприяв передачі майна українського державного підприємства окупантам – судитимуть херсонського «залізничника». Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт
Детальніше