На Херсонщині триває евакуація дітей із населених пунктів, які постійно обстрілює ворог
Ювенальні поліцейські щодня проводять бесіди з родинами з дітьми, переконуючи їх у необхідності евакуюватися до безпечніших регіонів держави.
ворог по кілька разів на добу обстрілює прибережні населені пункти з різного виду озброєння. Це дуже небезпечно для родин із дітьми, які проживають у таких районах на правобережжі Херсонщини.
Тому щоб уберегти життя, не жити у постійному страху та мати доступ до освітніх та медичних послуг, родини з дітьми повинні евакуюватись, – зазначає начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Віталій Сайфутдінов.
Бажаючі виїхати можуть звернутися до поліції або місцевих органів влади, після чого людей евакуюють у спеціальному броньованому автомобілі працівники поліції спільно з органами місцевої влади та волонтерами. Громадян не залишать напризволяще. Після прибуття до проміжного пункту люди в супроводі відповідальних осіб направляються залізничним або автобусним транспортом до завчасно визначених регіонів.
Закликаємо не нехтувати життям та здоров’ям ваших дітей і евакуюватися до безпечніших територій. Діти мають нормально навчатися, спілкуватися з однолітками та мати спокійне дитинство у безпечному місці. Адже їм не місце під обстрілами!
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408738794_740099491485734_5421475590868617438_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=bN-Jce1cVUwAX9p996e&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfAI8E3eNi2YVVynzAIM8AhM6zUx_mi6SL2scjLmUDUPIw&oe=65784CC6)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408701760_740099521485731_8193528980911017923_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=E98n0xiOTS0AX830-z4&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfDPZhXQSLkZpVh0KHtUe-tnc329OKXvZRfQjMc9oMNkvA&oe=65786894)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408739423_740099558152394_1596623071558349110_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=5cqMgVdCiOoAX84ug6V&_nc_oc=AQkNNFjUKx2vlBEYadhaeR9NSOqJdcXCw27vACFGfQZnybjB6PTYalFHBYH0mkrV5qs&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfDtt8_4iGFRHLi-MPrMqlV5vPi2f65BInkn9FYtPrL-eQ&oe=6578610D)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408994650_740099611485722_7605904716917141833_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=oMLliXFXXD0AX8TxfAx&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCNE0G1hp7LavnqAUXfm2QNf2SJ2w_TNmqRY5OxY-vZSA&oe=657826FB)
Читатйе на сайті інформацінйого видання “Український Південь”:
Схожі публікації:
- Через посилення обстрілів мешканців Херсонської області продовжують евакуйовувати до безпечних регіонів
- На Херсонщині через масовані обстріли примусово евакуюють людей з дітьми
- Військовослужбовцям у Новій Каховці вручили відзнаки
- На Миколаївщині зіткнулися дві вантажівки: один з водіїв загинув
- Під колесами авто в Херсоні загинув пішохід