Український Південь

Інформаційне видання

Херсонські творчі підприємці прибули до Естонії (фото)

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на Фейсбук-сторінку Херсонської торгово-промислової палати. У повідомленні йдеться про наступне:

«Делегація творчих підприємців Херсонщини вперше приїхала до Естонії – дізнатися, як в цій країні працюють креативні галузі, розказати про себе, завести ділові знайомства, отримати новий досвід та натхнення.

Це Виктория Березина (Арт-фестиваль «Міцелій), Aleksandra Kniga (KNIGA art studio), Костянтин Толстоп’ят (IT-компанія InStandart), Олег Головко (Видавничий дім “Гельветика”). Різні сфери і ділові інтереси, але спільне бажання відкривати нове, переймати й ділитися досвідом, розширювати власні горизонти, співпрацювати і творити.

Візит проходить в рамках проєкту підтримки українських креативних бізнесів UArt’n’Business, який реалізує Херсонська ТПП в партнерстві з Тартуським Центром креативних індустрій (Tartu Loomemajanduskeskus) за фінансової підтримки МЗС Естонії Embassy of Ukraine in the Republic of Estonia (Програма розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Першим місцем призначення став Таллінн, а саме – творче містечко Теллісківі, розташоване у колишньому промисловому кварталі. Наразі це найбільший центр креативного підприємництва в Естонії. Тут є галереї, крамнички, арт-простори, своя театральна сцена, різноманітні творчі підприємства, кафе і ресторани.

Вдалий приклад того, як приватна ініціатива перетворила занепалу промзону на справжню оазу творчості і культурний центр, завдяки чому «ожив» і став привабливим для роботи та дозвілля і весь прилеглий район.

В Теллісківі делегація зустрілася з Тійю Аллікмяе, керівником з комунікацій некомерційної організації Loov Eesti, кластеру «Креативна Естонія». Кластер сприяє формуванню галузевої політики, проводить навчання і тренінги, ділиться інформацією про тренди й новини в креативних сферах, а ще працює як бізнес-інкубатор – допомагаючи підприємцям-початківцям зробити з творчої ідеї життєздатну бізнес-пропозицію.

Українська делегація обговорила можливості співпраці з кластером, після чого пройшлася по містечку Теллісківі, аби на власні очі побачити, як працює креативний центр».

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня