Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

До ХДУ надійшло майже 5000 заяв від вступників цього року

 

23 липня о 18:00 у Херсонському державному університеті завершився етап прийому заяв від абітурієнтів. За результатами 10 днів подачі документів – 4001 заява поступила на бакалаврат і 875 – до магістратури.

За даними ЄДЕБО, до закладів вищої освіти Херсонської області подано 8325 заяв абітурієнтів, які мають повну загальну середню освіту. І беззаперечним лідером у абітурієнтів серед університетів регіону є Херсонський державний університет. А першим пріоритетом наш заклад визначили вже 653 абітурієнти!

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що цього року за кількістю поданих заяв Херсонський державний університет має доволі оптимістичні прогнози. Якщо аналізувати середній бал, розподіл заяв по факультетам та визначений перший пріоритет, то ситуація виглядає стабільною.

«Приємно, що у цьому році порадувало збільшення кількості заяв до нашого освітнього закладу на природничі та комп’ютерні науки. За останні роки ми довели, що є класичним університетом, який надає високий рівень знань та гарантує працевлаштування випускників», – підкреслив ректор. І додав, що “Це результат великої командної роботи проректорів, деканів, науково-педагогічного складу, співробітників відділів та служб, приймальної комісії  університету“.

У порівнянні з минулим роком заяв дещо менше. На бакалаврат 3425 – на денну форму та 269 на заочну проти 3723 й 320 у минуло річ. До того ж, 307 заяв проти 200 у минулому році на старші курси. Загалом – 4001 заява на бакалаврат, 875 – до магістратури (проти 4243 та 955 у 2020 році).

Відсьогодні, 26 липня, стартує етап проведення вступних фахових випробувань для здобуття освіти на першому скороченому терміні навчання, на старших курсах на базі молодшого спеціаліста або вже раніше здобутої освіти.

До того ж, майбутніх магістрів чекає фахове вступне випробування за обраною спеціальністю.   

І, головне, очікуємо оприлюднення держзамовлення на бакалаврат 28 липня та працюємо з абітурієнтами.

Джерело – Сайт ХДУ.

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН