Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Проект HELPMED.IN.UA починає працювати в Україні

Проект підтримки для лікарень  – HELPMED.IN.UA починає працювати в Україні.  На веб-сайті helpmed.in.ua можна буде знайти інформацію про конкретні потреби лікарень, які зареєструвались у системі. Надати допомогу буде дуже просто, оскільки кожна лікарня буде мати координатора, завдання якого – збирати та задовольняти потреби лікарень. За допомогою системи  можна впевнитись, що реальні потреби лікарні задовольняються і що подаровані засоби індивідуального захисту/продукти/товари будуть надходити саме туди, де вони найбільш необхідні.

 Друга хвиля пандемії активно поширюється Європою та Україною і головне питання – як допомогти лікарням та лікарям справлятися з піковими навантаженнями, коли кожний лікар та медсестра, кожна секунда їх часу рятує людські життя, і лікарі та лікарні мусять бути забезпечені усім необхідним.

 Зрозуміло що у таких ситуаціях повинні бути задіяні зручні інноваційні технологічні рішення у поєднанні з тісною співпрацею громадянського суспільства, медичних установ та підприємців.

 Вдалий досвід створення саме такої «Платформи співпраці» наших польских колег став основою проектної ініціативи helpmed.in.ua, яка була започаткована Познанським Університетом Економіки (Польща) разом з ГС HiTech Office Ukraine.

 У кожного учаника своя роль:

Лікарня формує список потреб згідно класифікатора потреб вбудованого у платформу. Це можуть бути засоби індивідуального захисту, антисептики, невелике медичне обладнання та матеріали, навіть поставка питної води та харчування для пацієнтів. Ці дані відразу стають доступними у системі для координаторів, та виводяться на електронну карту.

Дарувальник (це можуть бути громадяни або підприємства) , що територіально знаходяться у цьому місті/районі/області – реєструються у системі та підтверджують готовність надати лікарням те що вони потребують,

Координатори (спеціально навчені волонтери, або громадські організації що опікуються лікарнями) – що також зареєстровані у системі , – зв’язуються з дарувальниками та лікарнями, реєструють допомогу в системі розподіляючи її по лікарням та забезпечують її доставаку та передачу лікарням. Таким чином система розвантажує лікарів від господарських справ та значно посилює спроможності лікарень у лікуванні пацієнтів та забезпеченні їх усім необхідним.

Цей проект є прикладом того що цифрові технології, міжнародна співпраця та взаємодія громадянського, державного та приватного сектору створює простір для ефективної протидії навіть таким потужним викликам як пандемія ковід.

Сьогодні українсько-польський проект працює в тестовому режимі.

Фінансує поект Польський фонд Challenge – спільно з програмою ПРООН в Європі та Центральній Азії та Міністерством закордонних справ Польщі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН