У Херсоні зріс тариф на водопостачання (Відео)

З 5 лютого 2020 року херсонці, які користуються послугами водопостачання і водовідведення, сплачуватимуть 24,82 гривні за 1 кубометр води. Власники приватних будинків, які не користуються централізованою каналізацією, платитимуть 12,23 грн. за кубометр. Щорічного перегляду тарифів вимагає від господарства регулятор – Національна комісія з регулювання енергетики.

Головним чинником, який вплинув на зростання тарифу, говорить Михайло Чемерис, директор Херсонводоканаду, стало збільшення розміру мінімальної заробітної плати з нового року.

«Національний регулятор переглянув підхід до розрахунку заробітних плат. Середній розмір має становити 11 тисяч 700 гривень. У нас укладена угода з профспілками про коефіцієнти і доплати працівникам. Чому так? На підприємстві – 70 вакансій, гостро не вистачає слюсарів відновлювальних робіт, електрозварювальників, електриків. Не можемо виконувати ремонти і в себе на господарстві і на мережі. Підвищення заробітних плат стимулюватиме наших працівників і зробить послугу якісною», – прокоментував Михайло Чемерис.

У тарифі вже закладена інвестиційна складова – 10,5 мільйонів гривень будуть спрямовуватись на реконструкцію об’єктів і підвищення якості води. Підприємству вдалось завдяки впровадженню енергозберігаючих технологій знизити витрати на електроенергію, провести модернізацію водоканалу за рахунок міського, державного бюджету та власних коштів. За програмою, яка була прийнята на підприємстві, до кінця року мешканці всіх районів міста отримуватимуть якісну воду.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *