Херсонців ловлять на спробах чкурнути з дільниць із бюлетенями

Щонайменше дві спроби винести виборчі бюлетені з дільниць зафіксовані у Херсоні зранку

Про це повідомляє Depo.Херсон.

Два незаповнені бюлетені намагався винести з дільниці в мікрорайоні Корабел 50-річний чоловік. Як повідомили у поліції, з порушником поспілкувалися оперативники. Дії чоловіка попередньо кваліфіковані за ч.1 ст. 158-1 Кримінального кодексу України (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз).

Ще про одну спробу винести бюлетень повідомила Опора. На виборчій дільниці № 650783 у Херсоні виборець сховав один з бюлетенів в кишеню, а коли це помітили члени комісії та спостерігачі, швидко вкинув його в скриньку. Чоловік, що намагався винести бюлетень, зареєструвався на ДВК як представник ЗМІ “Правовий контроль України”. Після початку голосування взяв два бюлетені і пішов в кабінку, оскільки як виборець мав голосувати на цій дільниці.

У поліції нагадали, що за викрадення чи приховування виборчого бюлетеня передбачене покарання у вигляді штрафу в сумі від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *