Майбутні поліцейські Одеси вчились управляти безпілотниками

10 травня відбулась зустріч курсантів випускного 4-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ з представниками Управління організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України.

Захід пройшов за участі керівника Управління Сергія Науменка та спеціаліста повітряної підтримки Управління Сергія Кравченка, а також представників ГУНП в Одеській області підполковника поліції Віталія Зелінського та підполковника поліції Олександра Міхеди.

img_9847Майбутні правоохоронці мали нагоду дізнатись про діяльність структурного підрозділу Національної поліції України, який виконує завдання, покладені на поліцію на водних об’єктах, об’єктах інфраструктури водного та повітряного транспорту.

У ході зустрічі очільник Управління Сергій Науменко ознайомив курсантів вишу зі зразками сучасної авіаційної

техніки, яку використовує підрозділ для виконання поліцейських завдань, а також системою протидії незаконному використанню безпілотних літальних апаратів, за допомогою яких скоюється ряд злочинів.

Жвавий інтерес викликали представлені безпілотні літальні апарати вертолітного типу, які використовуються під час проведення спеціальних операцій, захоплень, координації дій штурмових груп тощо.

На завершення зустрічі було продемонстровано роботу безпілотників у дії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *