Новий рекорд у Лазурному

На Фейсбуці громадський активіст Петро Бойко повідомив про те, що у Лузруному на Херсонщині встановлено новий рекорд в оамках чемпіонату України з пляжного волейболу:

 –  З 15 по 18 червня в Лазурному Херсонської області, проходив чемпіонат України з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодше. Тут було зафіксовано новий рекорд України по кількості команд учасниць. Юнаки 44, дівчата 75 команд. Це свідчить про те, що ця гра з кожним роком набирає все більшої і більшої популярності в Україні.

На цьому чемпіонаті, Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти, п’ять юнаків, та двоє дівчат. Найвищий результат показав Бойко Євгеній в парі з Херсонцем Данилом Крамаренко, Щербинський Дмитро та Бойко Михайло стали тринадцятими, Дегтяр Денис та Безрукавий Ярослав на сімнадцятому місці.

Дівчата у складі Літвінова Дар’я та Литвинова Валерія які вперше приймали участь в таких змаганнях, стали 56. Фінальні змагання відбудуться у серпні, тож є ще час добре підготуватися.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *