У Новій Каховці пройшов бенефіс бібліотечних волонтерів: «Мрій! Читай! Досягай!»

Активні, творчі, читаючи і надзвичайно позитивні, – дружньою волонтерською родиною зібралися 15 травня у міській бібліотеці для дітей волонтери 6 бригад бібліотек Новокаховської ЦБС, щоб поділитися своїми досягненнями за минулий навчальний рік і помріяти майбутнім.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми Карпенко Валентина Іванівна звернулася до дітей з вітальним словом, зазначивши всі волонтерські здобутки та досягнення. Далі кожна команда презентувала свої цікавинки у волонтерській роботі.

Так читачі міської бібліотеки для дітей презентували буктрейлер на книжку «Лисичка йде до бібліотеки», ділилися враженнями від волонтерської акції «Подаруй бібліотеці книжку». Інші волонтери розповідали про свої читання в садочках та майданчиках. А ось малеча з дитячого відділу міської бібліотеки № 2 підійшла до свого завдання творчо – діти розповідали про себе у костюмах.

Волонтерка з міської бібліотеки № 4 розповіла вірш Наталі Забіли, піднявши всім присутнім настрій, адже це було дійсно смішно. Волонтерські бригади не тільки дивували один одного своїми перемогами, але і брали участь у вікторинах і конкурсах, які підготували для них бібліотекарі: малювали прислів’я, подорожували по казках, вгадували фрукти та овочі.

Крім того, кожна волонтерська бригада дістала подарунок – новенькі книжки від громадського діяча, депутата шести скликань Херсонської обласної ради та партнера бібліотеки у проведені обласної бібліотечної акції «Мрій! Читай! Досягай!» Сидоренко Олександра Миколайовича. Присутні подякували йому за благодійність, за внесок в розвиток підростаючого покоління. На згадку про даний захід кожна волонтерська бригада сфотографувалася у  фотозоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code