У Червоному Маяку малюки дитсадка граються посеред бетонозмішувачів та будматеріалів

Інтернетом шириться відео, яке викладають занепокоєні батьки малят, що відвідують дитячий садок у селі Червоний Маяк. На матеріалах явно видно, що ігровий майданчик дошкільного закладу перетворений на будівельний.

Частину території займають розкидані камені, поряд з гойдалками стоять бетонозмішувачі. Заважали будівельникам один із павільйонів та ракета-гірка, їх зняли, і тепер вони просто лежать на майданчику. Будівельники спокійно переміщуються по території садка. Діти ж можуть будь-якої миті отримати пошкодження.

Червономаячківці скаржаться на постійний шум і пилюку. Жителі Червоного Маяка не виступають відкрито проти цієї ситуації. Справа в тому, що тут триває будівництво огорожі Григоріє-Бізюкового чоловічого монастиря. І мешканці трохи побоюються настоятеля. Зате у мережі у висловах себе не обмежують.

Влада Червоного Маяку, як і Бериславського району, ніяк не відреагувала на пряму загрозу здоров’ю і життю дітей. Місцеве ДАБІ теж не припинило це неподобство. Місцеві стверджують, що будівництво відбувається без будь-яких дозвільних документів.

 

Коментарі до: У Червоному Маяку малюки дитсадка граються посеред бетонозмішувачів та будматеріалів

 1. Вероніка сказав:

  Дякую за порозуміня.Тільки після того як виклали відео,стройка продовжується ще з більшою швидкістю. І вже від їхніх наймитів лунають погрози судом.

  • Анастасія сказав:

   Люди, не забывайте что благодаря монастырю, люди едут в паломничество к нам; что монастырь постоянно кому-то помогает ( детям, бабушкам, в школу/садик… людям на операции, которые очень необходимы).
   Лично мне батюшка тоже очень помог и я благодарна Ему, монастырю и селу с прекрасной природой и рекой.

 2. Вероніка сказав:

  Наставник монастыря ЗЛОЙ, АГРЕСИВНЫЙ человек,он НЕНАВИДИТ ВСЕХ в селе,кто не ходит в его церковь и помогает только тому, кто ходит на службу постоянно.Садик и школа – зависят от него,т.к. вода у них от монастыря,а будут возмущаться перекроет воду.Он уже перекрывал воду на улицу,которая тоже пользуется от их линии за то,что ПЕРЕКРЫЛИ ПРОЕЗД НА СТРОЙКУ МАШИНОЙ – вот такой “ДОБРЫЙ и НАБОЖНЫЙ”человек. Феодосий наставник монастыря и председатель сельсовета Вороной А.А. за всех решают ,что и где делать.Каждый за спиной возмущается,а открыто ТРУСЫ – ВСЕ МОЛЧАТ,а то вдруг боком им выйдет,то ЖДУТ когда само рассосется. Да, за то, что садик молчит – он пообещал им стульчики купить,ЩЕДРЫЙ однако!!!!А, и СТЕНКУ на площадке разрисовать обещал!!! МОЖНО ещё ПОДАРИТЬ КОСТЮМЧИКИ ДЛЯ ПРОГУЛКИ ПОЛОСАТЫЕ С НОМЕРКАМИ!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code