Посвята в курсанти – це знаменна подія. Студенти першого курсу ХДМА, що навчаються за програмою подвійних дипломів, яка спонсорується Профспілкою робітників морського транспорту України та ITF ТRASТ, пройшли церемонію посвяти у курсанти у Литовській морській академії, – про це повідомили в пресслужбі Херсонської державної морської академії.
“Дякуємо ПРМТУ, ITF ТRUSТ та Литовській морській академії за можливості, які відкривають нашим студентам. Бажаємо хлопцям кар’єрного зростання та особистих досягнень. Сім футів під кілем!”, – додала адміністрація Херсонської морської державної академії.
Нагадаємо, що курсанти ХДМА мають змогу навчатися за програмою подвійних дипломів з першого курсу. ХДМА має угоду про співпрацю з Литовською морською академією.
Херсонська державна морська академія була релокована до Одеси навесні 2022року і успішно продовжує працювати. Курсанти проходять навчальну практику в трненажерних закладах і виробничу (плавальну) на суднах.
Фото – ХДМА.
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/lutva1-225x300.jpg.webp)
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/lutva2-225x300.jpg.webp)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441194180_1075066070801420_8371565934989401719_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PGvuSp92Sh8Q7kNvgGtEjrQ&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AYB7KNoK5Mh6R2qqbUL7_uYeljp7VzJWCQipVMdU0i_LEQ&oe=664EB83B)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441161127_1075066174134743_8775260693321035465_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=JeYbb5SIboUQ7kNvgH6aoTK&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AYAlADyW0wYoQqFLm-4Wv3ZQwwQsql6j9RvjnoNq7QGItQ&oe=664ED3DB)
Читатйе на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
Дивіться відео, як на Херсонщині держслужбовці проходять військову підготовку:
Схожі публікації:
- Перший ректор морської академії в Херсоні на посвяті був відсутній
- «Школа молодого учителя» завітала до Андрія Гордєєва
- Благодійний вертеп Херсонщини наколядував 90 тис грн
- Андрій Гордєєв: «Ми поставили задачу змінити систему освіти»
- Освітніх закладів на Херсонщині, які впроваджують інклюзивне навчання, стало більше на 51 одиницю