Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Херсонському національному технічному університету відбувся фінал 3-ї хвилі Акселерації UNIDO/GEF GCIP Ukraine

Конкурс інновацій, технологій та стартапів проходив на базі ХНТУ-Регіонального акселератора GCIP у Херсонській області, якій функціонує з 2021 року. Протягом квітня-травня 2024 року 4 групи півфіналістів під час навчання у Business Academy GCIP Ukraine разом з менторами проф. Наталією Шандовою та  проф. Лілією Корчевською працювали над розвитком своїх проєктів. 9 травня відбувся онлайн-пітчинг стартапів і визначено переможців, – про це повідомила пресслужба ХНТУ.

 

До складу експертного журі увійшли національний координатор GCIP Ukraine Ігор Кирильчук, ректорка ХНТУ Олена Чепелюк, проректорки ХНТУ Марія Артеменко та Юлія Сарібєкова, професорка кафедри менеджменту, маркетингу та туризму Юлія Джерелюк, а також керівники українських компаній – Тетяна Недбай, ТОВ «Арт-Софт Плюс» і Сергій Шумаков, компанія WEBA.

 

Судді оцінювали не тільки унікальність проєкту, дотримання вимоги впровадження «чистих» технологій, але й вміння захищати свою бізнес-ідею, готовність відповідати на несподівані питання.

 

За підсумками роботи компетентного журі переможцем 3-ї хвилі Акселерації UNIDO/GEF GCIP Ukraine став стартап команди Хмельницького національного університету AdapTimE, керівниця – Оксана Захаркевич. Проєкт спрямований на розробку і виробництво адаптивного одягу-конструктора для людей з травмами кінцівок.

 

Другу сходинку посів стартап команди Херсонського національного технічного університету EcoPrintLab, інноваційної школи еко друку на 3D-принтерах для молоді та дітей. Керівниця – Софія Єрифа.

 

Третє місце у конкурсі розподілили дві команди ХНТУ – освітній екоресурс «Школа «зеленої» економіки,  під керівництвом  Наталії Олійник, та проєкт з виготовлення ортопедичних подушок з натуральним наповнювачем для реабілітації поранених та хворих, керівник-  Євген Калінський.

 

Всі чотири команди отримають фінансову винагороду завдяки підтримці ЮНІДО/ГЕФ GCIP Ukraine – 1000 $, 900$ та 800 $ відповідно до зайнятих призових місць.

“Мені поталанило потрапити до складу експертного журі.  Ми оцінювали не тільки унікальність проєкту, дотримання вимоги впровадження «чистих» технологій, але й вміння захищати свою бізнес-ідею, готовність відповідати на несподівані питання. Кожна з чотирьох команд-учасниць отримає фінансову винагороду, забезпечену завдяки сприянню ЮНІДО/ГЕФ GCIP Ukraine. Вітаємо переможців із заслуженими нагородами та бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, продовжувати розвиватися і досягати нових вершин у своїх цікавих проектах!”, – зазначили ректорка  Олена Чепелюк, ректорка ХНТУ.
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН