Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Через шахрайські схеми жителі Херсонської області втратили майже 100 000 гривень

Про це повідомили в Поліції Херсонщини.
До поліції звернувся 56-річний житель Бериславського району. Чоловік розповів, що знайшов посилання у соцмережі з інформацією про надання фінансової допомоги нібито від держави. Він ввів дані свого рахунку для оформлення. Після цієї операції з його картки невідомі зняли 36638 гривень.
Іншому жителю Бериславського району зателефонував нібито менеджер банку і повідомив, що з його рахунку невідомі намагаються зняти кошти Аби «убезпечити» заощадження, необхідно було переказати гроші на спеціально створений банком новий рахунок. Чоловік виконав вказівки та перевів 24000 гривень. Згодом зателефонував до свого банку й дізнався, що співробітники установи не дзвонили, а гроші він перерахував шахраю.
За такою ж схемою втратила свої заощадження 66-річна жителька одного з населених пунктів Херсонщини. З її банківського рахунку шахраї зняли 32000 гривень.
За усіма фактами слідчі розпочали провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».
Шановні громадяни! Якщо вам телефонують нібито з банку і повідомляють про проблеми з рахунком, необхідність оформити новий, про стороннє втручання у ваш особистий кабінет, одразу кладіть слухавку і самі звертайтесь до банку за номером, що зазначений на звороті вашої платіжної картки. За жодних обставин не переказуйте кошти на будь-які інші рахунки, які вам нав’язують псевдобанківські працівники.
Ніколи не переходьте за сумнівними посиланнями, які обіцяють за кілька хвилин оформити грошову допомогу. Ні в якому разі не вводьте дані своїх банківських карток, адже тоді шахраї отримують доступ до вашого рахунку та кредитного ліміту. Про усі виплати дізнавайтеся лише на офіційних ресурсах. Самі телефонуйте до організацій, які пропонують допомогу, щоб дізнатися умови її отримання.
Якщо ви все ж таки потрапили на гачок шахраїв – не гайте часу та одразу звертайтесь до поліції.
Возможно, это изображение текст «tim ШАНОВНГГРОМАДЯНИ, ШАНОВНИ ГРОМАДЯНИ, НЕ ДОВИРЯЙТЕ ШАХРАЯМ! БУДЬТЕ ОБА обАЧниМИ ΤΑ ОБЕРЕЖНИМИ! НЕ ДАЙТЕ СЕБЕ ОШУКАТИ! НАЦОНАЛЬНА полицИЯ»
 Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
 Дивіться відео на  ютуб-каналі інформцаійного видання “Український південь”, як  на Херсонщині створили першу добровільну пожежну охорону:

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН