Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

«Найбільша потреба постраждалих зараз на Херсонщині – це будівельні матеріали», – Юрій Соболевський

У Херсоні та на деокупованій частині області відчувається велика потреба в будівельних матеріалах. Причина цьому – щоденні обстріли російської армії, що призводять до пошкоджень житлового фонду.
Про це повідомив очільник Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу», перший заступник голови – керівник виконавчого апарату Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.
Він зазначив, що інформація про всі потреби є в обласній військовій адміністрації.
«По-перше, при Херсонській ОВА створена комісія із розподілу гуманітарної допомоги, яка розподіляється між іншими громадами. Частково ця комісія сформована з представників благодійних фондів, які постійно працюють в області. Також при обласній військовій адміністрації створена Рада волонтерів, яка так само займається процесами розподілу допомоги. Найбільша потреба зараз — це будівельні матеріали. Дуже багато прильотів, дуже багато пошкоджених будівель. Кожен день додаються до списку або приватні будинки, або багатоповерхівки. Тому ці матеріали, дійсно, потрібні», – повідомив Юрій Соболевський.
Також Юрій Соболевський розповів про реалізацію програми єВідновлення.
«По єВідновленню є певні проблеми, тому що більшість населених пунктів на деокупованій території області віднесені до зони активних бойових дій. І воно так і є. І там немає повноцінної можливості працювати відповідній комісії на об’єктах. Тому це є проблема, над цим працюють зараз. Ми розуміємо, що деякі населені пункти взагалі небезпечно відвідувати. Але і людям допомога потрібна вже зараз, тим, хто залишився без житла. І для них має бути віднайдене швидке рішення проблеми», – підкреслив Юрій Соболевський.
 ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ
Дивіться на ютуб-каналі інформцаійного видання ” Український південь”, як виглядало село Кринки до повномасштабного вторгнення.
https://youtu.be/5V-OIhqdQho?si=sLdQgNIF9NJ6uNnB

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН