Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Великоолександрівській громаді на Херсонщині податківці провели зустріч з підприємцями

У Великій Олександрівці відбулись зустрічі керівників Великоолександрівської селищної військової адміністрації Наталії Корнієнко, Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Ігоря Шапрана та Великоолександрівської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Інни Легуші з представниками бізнесу й громадськості Великоолександрівської територіальної громади, – повідомляє пресслужба установи.

Основним питанням порядку денного було проведення роботи щодо відкриття та функціонування ринкового містечка для торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами у Великій Олександрівці.

Наразі в селищі відсутні легалізовані торговельні місця, які мають статус ринку. Водночас така необхідність назріла дуже давно, адже несанкціонована торгівля тягне за собою не лише ризики щодо порушення прав продавців і споживачів та нанесення шкоди їх здоров’ю, а й може мати негативні наслідки виплати заробітної плати в «конвертах» та використання праці неоформлених працівників, що своєю чергою призводить до недоотримання коштів бюджетами усіх рівнів та негативно впливає на економічний потенціал громади й країни в цілому.

Зустрічі були дуже змістовними. За їх підсумками сторони домовились про проведення конкретних заходів у межах компетенції відомств для того, аби всі суб’єкти ринкових відносин працювали в правовому полі, без порушень прав та свобод громадян.

Читайте на сайті інформцаійного видання “Український південь”:

В Україні автоматично перерахують пенсії з 1 травня: кого зачепить підвищення

У Німеччині знайшли 161 українську дитину, викрадену росієюатакує ракетами Херсон:

Дивіться на ютуб-каналі інформаційного видання “Український південь”, як росія атакує Херсон ракетами:

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН