Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На окупованому лівобережжі Херсонщини земельні ділянки передають аграріям з Росії, – ЦНС

Фото – ілюстратвине з архіву “Українського півдня”.

Пільгові кредити, безвідсоткові ставки та ще багато «заманух» від кремля для українських аграріїв, які опинилися в окупації. У результаті – це зашморг на шиї наших землеробів. Адже віддати навіть ці пільгові кредити не реально,  – повідомляє ЦНС.

Ворог працює за чіткою схемою, коли всі аграрії мають здавати зерно окупантам за фіксованою ціною в рази нижче ринкової. Після цього гауляйтери перепродають зерно й забирають різницю. Тільки у 2023 росіяни зібрали та вивезли з тимчасово окупованих територій 4,8 млн тонн зерна.

Окрім цього окупаційна влада почала надавати земельні ділянки, які зараз не використовуються за призначенням, тим фермерам, які перереєструвалися за російськими стандартами. Право на користування ділянкою оформлюється через тимчасовий дозвіл на певний термін.

За інформацією українського підпілля насправді йдеться про ділянки, які належать тим фермерам, котрі відмовилися йти на співпрацю  з окупаційною владою.

Також є інформація, що на Херсонщину зайшли аграрії з росії, які займаються переоформленням земельних ділянок на свої господарства. Це ще одна форма пограбування України росією.

Центр національного спротиву закликає мешканців ТОТ надавати інформацію про дії окупантів, колаборантів та ворожих військ за анонімним  посиланням.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Як у Херсоні облаштовують укриття для жителів декількох багатоповерхівок (відео)

Дивіться на ютуб-каналі інформаційного видання “Український південь”: хероснцям благодійники передали  сучасну побутову техніку

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН