Попри обіцянки високих зарплат та соціального захисту, на тимчасово окупованих територіях критично бракує кадрів для закладів освіти. Насамперед йдеться про вчителів старших класів та представників адміністрації навчальних закладів. Така ситуація спостерігається на окупованих частинах Херсонщини, Запоріжжя, Донеччини та Луганщини, – повідомляє Центр Національного спротиву.
Тому окупанти не соромляться ставити на посади директора школи чи заступника з навчальної частини колишніх лаборантів або ж навіть двірників. Усе тому, що більшість педагогів на окупованих територіях відмовляються співпрацювати з окупаційною владою. Більше того, багато свідомих вчителів продовжують дистанційно викладати в українських школах.
Приїздити із росії на тимчасово окуповані території України педагоги не поспішають. Навіть за обіцяні грошові виплати та гарантоване житло. Якщо такі знаходяться, то це в більшості студенти другосортних російських педагогічних вузів.
Нагадуємо усім колаборантам та тим, хто має намір допомагати ворогу, що співпрацюючи з окупаційною владою ти будеш засуджений відповідно до чинного законодавства України. Краще допоможи припинити злочини кремля на українських землях, повідом про окупантів, колаборантів та російські війська усю відому тобі інформацію на анонімний чат-бот за посиланням.
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
Схожі публікації:
- Викраденого у Херсоні під час окупації Павла Запорожця вимагають визнати військовополоненим
- Триває кримінальне провадження у справі однієї з гауляйтерок Скадовського району
- Каральними діями погрожують мешканцям окупованих територій, які не мають російського паспорта
- Викрадали автівки, а у двір кидали гранати: херсонка поділилась спогадами від пережитого в окупації
- Мешканка Чорнобаївки проведе за ґратами 5 років за участь у псевдореферендумі