Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Поліція провела профілактичний рейд на одному з ринків Херсона

В Херсоні поліцейські провели безпекове відпрацювання на території Дніпровського ринку. Працівники поліції спільно з представниками Інспекції з контролю за благоустроєм та Держпродспоживслужбою відвідали територію Дніпровського ринку, де провели профілактичні заходи, направлені на безпеку продавців та відвідувачів, – повідомляє Поліція Херсонщини.
Дніпровський район, зокрема і територія ринку, постійно потерпають від обстрілів російською армією. Тож аби запобігти небезпечним ситуаціям, поліцейські нагадали торгівельним працівникам та відвідувачам ринку правила безпеки.
Правоохоронці закликали у разі сигналу «Повітряна тривога» чи звуках вибухів негайно йти в укриття, пояснили дії на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів.
Задля безперешкодного проїзду спецтранспорту просили продавців прибрати і надалі не розміщувати торгівельні ятки на проїжджій частині. Адже у випадку пожежі чи пораненнях мирних мешканців автомобілі поліції, рятувальників та «швидкої» не зможуть проїхати захаращеною дорогою, щоб вчасно надати допомогу й ліквідувати наслідки.
Також під час відпрацювання громадянам наголошували й на дотриманні санітарно-епідомологічних вимог. Адже у разі їх порушення значно підвищуються ризики отруєнь, викликаних вживанням продуктів сумнівної якості.
Поліція продовжує забезпечувати правопорядок у місті, працює 24/7 заради вашої безпеки, тож просимо з розумінням ставитися до превентивних заходів, перевірок документів чи транспортних засобів.
 Читайте на сайті інформцаційного видання “Український Південь”:
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН