Попри важкі реалії сьогодення, кожна дитина повинна мати можливість розвиватися і мати щасливе дитинство. Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради сумлінно працює в цьому напрямку: дає дітям Херсонщини можливість відчувати своє життя більш яскравим та наповненим.
Профільний заклад позашкільної освіти з дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, військово-патріотичного виховання учнівської молоді Херсонщини спільно з відділом ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Херсонській області постійно проводять різноманітні заходи для розвитку та адаптації херсонських діточок у сучасних умовах.
“Завітав сьогодні до Центру і подякував працівникам за роботу та той безцінний вклад, який вони щодня вносять в майбутнє нашої держави. Користуючись нагодою, вручив Почесні грамоти. Дякую Хабрат Ларисі і всьому трудовому колективу закладу за сумлінну працю та вагомий внесок у справу національно-патріотичного виховання дітей та молоді Херсонської області. Також відзначено Мартинову Юлію Петрівну – старшого інспектора відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції в Херсонській області, майора поліції за особистий внесок у забезпечення реалізації заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Херсонщини”, – повідомив Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради.
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434073168_1261905598098593_2060116463276438316_n.jpg?stp=dst-jpg_p403x403&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=97H6hrr8OvAAb6UEmII&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfBw1X2dTmfVY6T1hr2_ZQnt8i4iyo0KUQ1aorOriaz_Sw&oe=661D9A8E)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434075249_1261905648098588_3266733090175836432_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LhMmz-bgJzQAb7Mjssu&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfCy4djl-NkjiJtYqog85xWoem7L4u5dJloCmlCVQM1lhA&oe=661DBFFD)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435470831_1261905878098565_8301834135840354568_n.jpg?stp=dst-jpg_p552x414&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=s2BPJqglx50Ab4vlOS3&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfAjmE2Zub9NRFXpi7UBuoeSw5_VXAUne3imKJ2Qr3_etw&oe=661DA672)
![](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/435476451_1261906058098547_7694003671716907619_n.jpg?stp=dst-jpg_p417x417&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=DsxuJHBNYCMAb68cG8W&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfBU2Nd4QseHmCp7Yu66_0fSdZOG5-RyuzPCX_P2CFuRbg&oe=661D9E98)
Схожі публікації:
- Окупаційна влада демонтує обладнання з провідних підприємств Херсонщини, – Юрій Соболевський
- На лівобережжі Херсонщини російські військові збільшують кількість блокпостів, – Соболевський
- Херсонців, чиї оселі постраждали внаслідок теракту Каховської ГЕС, просять евакуюватися в більш безпечні місця
- В Херсоні та області ввели комендантську годину
- Депутати в Херсоні формують народну дружину