Представники Дар’ївської громади взяли участь у заході «Чи можлива ефективна координація гуманітарного реагування в Миколаївській та Херсонській областях?». На ньому Мережа правового розвитку (Legal Development Network) презентувала напрацювання координаційного механізму Link.
До розмови приєднались близько 100 представників/-иць благодійних організацій, влади, територіальних громад Миколаївської та Херсонської областей.
Виступ одного з представників місцевого самоврядування з тезою став одним із ключових: «Зі стратегією ви чітко можете сказати, який ресурс потрібний, який у вас є людський потенціал. Інакше – лише продуктові набори можна поки отримувати, а це — шлях в нікуди. Тоді як жителям потрібний водогін якнайшвидше. Нам потрібно розуміти, як швидко і хто може допомогти у таких ситуаціях. Донори формують своє уявлення про нас, станьте тою громадою, з якою хочуть працювати».
“Головний результат зустрічі-донори, які надають допомогу Дар’ївській громаді у початку реалізації проєкту “Створення мережі соцільних пралень Дар’ївської громади” у вигляді 3 потужних пральних машин і 3 сушарок. Доречі, цю ідею підказали мешканці під час гугл-опитування”, – зазначили в сільській радіі.
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/416863389_1835483110216196_2899162758153876919_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=qlrvCRnAi7AAX8_Xf0e&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfDV07m4OiZTDBjyUIxI8GEkJtVBxynLNYHNSCf1bF6h5A&oe=65A0ADE3)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/416863230_1835483273549513_7186543681998034380_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=moi0Y5-cGBcAX-HEE5F&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfAHTqdh_1F9wJhta-kqX-VYMgFDahdt1-eZotvqnJNklg&oe=65A248D9)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/416864730_1835483396882834_2270593798803844361_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=twiQSAquwacAX_TMIL3&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCTvq-S2eMhpA_MV7YNuUatihKxSLKD4oMohkg1o3U_XQ&oe=65A19451)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:
Схожі публікації:
- Колишній очільник райдержадміністрації отримав посаду в окупаційній владі Херсонщини
- Прапор, який замайорів над ХДУ у день звільнення Херсона, передадуть в музей історії закладу
- У Кочубеївській громаді співробітники пенсійного фонду провели виїзний прийом
- ЗСУ нанесло потужний удар по базі російських військових в Залізному Порту на Херсонщині
- Благодійники зі Швеції передали пожежну автівку жителям села Зміївка на Херсонщині