Херсонська міська територіальна громада отримала чергову допомогу від партнерів – новенький екскаватор-навантажувач. Нова сучасна техніка передана в експлуатацію місцевому комунальному
Детальніше![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2024-01-13-202205-300x240.png)
Херсонська міська територіальна громада отримала чергову допомогу від партнерів – новенький екскаватор-навантажувач. Нова сучасна техніка передана в експлуатацію місцевому комунальному
ДетальнішеБериславським районним управлінням організовано та проведено комплексне профілактичне відпрацювання в населених пунктах Бериславського району.Особливу увагу приділили найбільш «ризиковим» категоріям населення,
ДетальнішеЗа процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевої мешканки за фактом державної зради (ч. 2
ДетальнішеПро це повідомили в Херсонській ОВА. У прифронтовому Херсоні залишається чимало родин з дітьми, яким допомагають благодійники. “Знеболювальні, заспокійливі, противірусні
ДетальнішеПро це повідомили на офіційній сторінці у Fb Національного парку “Камянська Січ”. “Майже вся територія Нацпарку замінована. Ворог з лівобережжя
ДетальнішеГромади Херсонщини під час війни посилено працюють над забезпеченням надходження податків до місцевих бюджетів. “Найбільшу частку надходжень забезпечили Херсонська міська
ДетальнішеПід час тимчасової окупації міста жінки пішли на співпрацю з ворогом. Вони влаштувалися на роботу до так званого «государственное казенное
ДетальнішеUkrainian FireFighters Foundation передали піротехнічним підрозділам ДСНС у Херсонській області костюми для розмінування важкого класу. “Такий спецодяг захистить саперів від
Детальніше