Перші 20 зі 150 багатодітних родин отримали планшети. Це не перші гаджети, які Херсонська міська військова адміністрація у співпраці з благодійниками передає до цих сімей, оскільки у всіх дітей шкільного віку, які в них виховуються, мають бути належні умови для успішного дистанційного навчання. Цього разу посприяла ГО “Бізнес – асоціація “Ми – херсонці”. Гроші на їхнє прохання зібрав американський фонд, в якому є представники України і навіть Херсонщини, – повідомив Роман Мрочко, начальник Херсонської МВА.
До планшетів діти отримали ще й солодощі від Угорської екуменічної служби допомоги та ГО “Ліга соціально відповідальних жінок”.
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/409634792_292624843772142_5376106826967506705_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=iLY4Rf1bcI8AX-HWVSs&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfAPl33NN9MkUOfULGddWMMGNTcD_RmS0IiCFrikoVgrHg&oe=6577840D)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/409014508_292624867105473_403099457116385669_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=F5nkyRvzAXcAX_TENVl&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfBxdvycXEnHgFGleRqox_nMg84CSTLbY71iYaBfKl2mrQ&oe=65776BD0)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/409187171_292624873772139_4149097119393103693_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=RI0qsuhLL8sAX-1vFSF&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfCZfglF-4fgfwiMXv-PSTalpSD_DbZU1KrC4q3iv8xxRQ&oe=6577FE11)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/409442798_292624870438806_2243439420532442154_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=MEFQd0syuu0AX9lpPEn&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfBlUPYYZafDRE1w3g_Mpla9uQ7GqaHt-BAoMWikiF7WZw&oe=6578CB31)
Читати на сайті інформаційного видання “Український південь”: