Педагоги ШГП прийняли участь в семінарі «Підтримка молодих лідерів та активістів з прифронтових територій», на якому були презентовані дорробки їх творчого колективу.
“На семінарі було представлено шкільне радіо «1000 друзів», як бенефіціат проєкту «Джокер-театр в кишені”. Метою було створення рубрики радіо-театру задля підтримки Херсонського обласного музикально-драматичного театру ім. Куліша.
За короткий проміжок часу наше шкільне радіо досягло успіху і нас слухають у 44 країнах , а театральна тема завжди була яскраво представлена в ШГП, тому ми з радістю підтримаємо проєкт та із задоволенням послухаємо вистави з рідного театру в незвичайному форматі”, – зазначило керівництво освітнього закладу.
P.S. Театр підтримав наш проєкт, а медіагрупа з Одеси надасть нашим театралам змогу робити запис в якісному форматі
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/406792022_6704661802993884_8540088416236455888_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=Nk-8gWobRakAX9_JDPI&_nc_oc=AQk-H8Lnb98OjEAto8Zi3_COj393DiD9tC018kpA92rs7YOTiThghhNVKgQsSTQ4GjE&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfCnr94H-P0Qmtkvd_iI5UtdEJmD2cVs2TTVDKyEAkUVhQ&oe=65775CE4)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/406750351_6704661922993872_7050223913742945186_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=Cef8uC6WHn4AX8FunVJ&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDAnauZBdP_5IcH_J0s5BJ6Ycnh3KE1n6KuFVX2lYBoZQ&oe=65780B82)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/406392190_6704662652993799_8346796171486165412_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=2ClHX5KqJCkAX_tG9pj&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfCuJ7zRRpbAy2aC9uvL4vRIKwySyf-Lnb9vO91bm1zVPA&oe=6578FF1F)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407910435_6704657296327668_3747329925948429899_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p851x315&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=pSei-sksT3gAX9fx88S&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfAorNH2Y0P57J9BquYOjADZY98xQw3JdybUprIf6lLQjQ&oe=65775DF2)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407928559_6704657059661025_6443622615874771544_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=LP4YMTr3uvcAX9jQWzL&_nc_oc=AQm1i3BVPCZgn910RWNoKUZWr5fxtBS0yMdzeEN7jWnPYWUYBW-KPnab3Qbzux-NM4I&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfAe1KtW7lrTaGJWsOAiTSa2KaV4tuRvzJmM9jcA9cQvxg&oe=65782BC1)
Читайте на сайті інфомаційного видання “Український південь”:
Схожі публікації:
- Особиста ручка, маски та антисептики: уряд затвердив протиепідемічні заходи під час виборів
- Кабмін визначив дати локдауну
- З 1 січня діятимуть нові критерії виклику швидкої допомоги
- Із художнього музею Херсона під час окупації викрадена колекція картин відомого одеського художника Киріака Костанді
- В Одесі для маленьких херсонців відкрили резиденцію святого Миколая