Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Псевдокерівникові Чорноморського біосферного заповідника на Херсонщині повідомлено підозру у колабораційній діяльності, – ДБР

Підозру оголошено так званому керівнику створеної окупантами установи на базі українського національного «Чорноморського біосферного заповідника» в Херсонській області.

 

Призначення фігурант отримав виключно за активну співпрацю з ворогом, адже до цього він не мав жодного відношення до екології.

Від початку війни чоловік підтримував російське вторгнення, співпрацював з загарбниками та просував ідеї «руського миру».

Він також брав участь у фейкових виборах на окупованій території Херсонщини та став депутатом від «єдиної росії».

Йому повідомлено підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Нагадаємо, що Чорноморський біосферний заповідник – один із найбільших в Україні, у якому під охороною перебувають рідкісні види рослин та тварин, притаманних для цього клімату. З метою уникнення шкоди для флори й фауни, заказник закритий для відвідування туристів, частково відкриті лише деякі його ділянки. Хоча охочим ознайомитися із цими територіями не варто засмучуватися, адже їх міні-версію можна побачити у Музеї Чорноморського біосферного заповідника, розташованому в Голій Пристані.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Працівники ДБР повідомили про підозру двом правоохоронцям з Херсону за співпрацю з окупаційною владою

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН