Під час окупації більшість бібліотек Хероснщини стоять розграбовані та розмародерені російськими військовими. Після звільнення правобережної Херсонщини відновити бібліотечні фонди допомагають жителі інших регіонів. Так знову поповнився книжковий фонд у Борозенській сільській бібліотеці на Херсонщині.
“Друзі! Радісна новина! До нашої бібліотеки знову прибули книжкові подарунки. Цього разу – від незнайомки з Києва, оплаченою посилкою. Світова фантастика – калиновою («Аж до сьогодні Ден Сімонс калиновою не промовляв» – читаємо в передньому слові однієї із книг), та сучасні яскраві, привабливі дитячі книжечки (усмішка самохіть з’являється на устах при уяві, як маленькі рученята гортали ці сторінки, прилаштовуючи наліпки) – книжечки з наліпками, з віконцями, книжка-вімельбух (не чули про таку?) – для розвитку дитячої спостережливості, фантазії та вигадування, книжка-гра – для розвитку уважності і навіть дитяча настільна гра з липучками – можна собі припустити, скільки теплого, дбайливого спілкування з малечею засвідчили ці книжечки в родині наших дарувальників (і поки формувався цей пост, ми вже дізналися їхні імена – сучасний світ напрочуд комунікабельний).
Щиро дякуємо @Natalia Plekhanova та @Dmytro Plekhanov за щедрі книжкові подарунки!І окрема дяка @Vita Kyrsanova (вже знайомій нам незнайомці) – саме пані Віта організовувала доставку. Київ-Борозенське. Струмені добра. Промені світла. З вірою у майбутнє!”, – подякував колектив Борозенської сільської бібліотеки благодійникам.
Нагадаємо, що у Києві проходила благодійна акція, на якій збиралися книжки для Борозенської бібліотеки. Почитати матеріал можна за посиланням:
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395221301_683603320541489_2915333592992607028_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=SEdEWaCFomAAX-DBisu&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfDSsgCGlQpGA3JyC76-6PouLb_q38CBs0vZSMfdZxJLJw&oe=653FCC05)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395240424_683603593874795_816519514916754345_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=_qOF4I1FOo4AX_cAker&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfDdK8wJSM7PgmbbZIwOcd1-FMRjPlCdXXDWcX0EddbbWg&oe=65400130)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395233334_683603623874792_194577199502577084_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=auL6obdimQEAX8K7uGj&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfBaSAHuSmti3aKn4-73fNes-hK2MYkX5iBItJ1H6ngxYA&oe=653F77BE)
Читайте на сайті інформаційного видання “Україснький Південь”:
Схожі публікації:
- Вночі Херсон залишився без світла через чергові обстріли міста
- Окупаційна влада повідомила про припинення обігу гривні на тимчасово окупованій території
- Під час обстрілу Козацького на Херсонщині загинув чоловік
- У період з 20 листопада у Херсоні зафіксували 139 ворожих обстрілів, загинуло 19 осіб
- У Херсоні попрощалися з трьома загиблими Героями