Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Олена Шуляк: Влада має створити умови для роботи релокованого бізнесу

Держава та місцеве самоврядування має стати для бізнесу «інвестиційними нянями», кожен на своєму рівні: на місцевому, парламентському, урядовому.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час візиту на Тернопільщину, де вона відвідала релоковану компанію Delta Food.
Йдеться про створення реальних умов для такого бізнесу: це і допомога на місцях, і пільгове кредитування для підприємців на час воєнного стану, і масштабна дерегуляція, і розширення можливостей кредитування для підприємців на базі програми «5-7-9%» та багато іншого.

«Час об’єднатися заради спільної мети — економічної стабільності. Бо хто інший, як не ми?», – наголосила вона.

Зазначимо, що Delta Food — компанія, яка через активні бойові дії перевезла свої виробничі потужності з Запорізького Гуляйполя на Тернопільщину. Вони є лідерами з виробництва майонезів, соусів, олії.

«Підприємству вдалося швидко перезапуститися на новому місці і керівництво планує залишити бізнес на Тернопільщині щонайменше на 10 років + розширяти його. Хочеться вірити, що обласна влада всіляко сприятиме у цьому. Бо однієї релокації недостатньо, наступний етап з боку держави та місцевого самоврядування», – підсумувала Олена Шуляк.

Пресслужба Політичної Партії «Слуга Народу»

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН