Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Чиновники в Херсоні гублять заяви та запити від городян та громадських організацій

Депутат Депутат Херсонської міської ради Андрій Калита дав оцінку роботи чиновникам, які працюють в стінах міської ради, на своїй сторінці у Фейсбук:

«ПРО ДЕПУТАТСЬКЕ СЛУЖІННЯ! ЧАСТИНА ПЕРША. ДЕПУТАТ І ЧИНОВНИКИ!

Під час мого звіту про депутатську діяльність першим питанням від виборців з залу було: «Чому до сих пір у виконкомі працюють чиновники часів попередніх мерів!Вони ж все роблять, щоб нашкодити місту, або нічого не роблять!»
Я дуже хотів би заперечити такому «закиду». Але не зміг. Тому, що це, по-суті, правда. Буквально днями я почув від однієї з чиновниць, яка «пережила» вже декількох міських голів, «ваше завдання депутатів натискати на кнопки в залі засідань, а ми, працівники виконкому, будемо вирішувати, що робити в місті, а що ні!»
Я навіть не можу собі уявити, як така особа спілкується з мешканцями міста, якщо відверто в очі таке заявляє депутатам міської ради. Тому не дивно, що в різних управліннях та відділах виконкому протягом минулого року кудись губились запити, заяви громадян, листи громадських організацій, але й доручення керівництва міської ради!
Ігнорування депутатських запитів, саботаж чиновників гальмують ініціативи міського голови, міської ради та розвиток Херсону.
Під час прийому громадян, який проводжу регулярно у визначений законодавством час, іноді чую від мешканців, в якому тоні з використанням ненормативної лексики та брудним хамством, які були хибною традицією «команди» Миколаєнка, спілкуються посадові особи виконкому з херсонцями.
Такі випадки є порушенням Присяги посадових осіб місцевого самоврядування та відповідно до статті 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та можуть бути підставою припинення служби в органах місцевого самоврядування.
Одним з основних обов’язків кожного фахівця виконкому у відповідності до статті 11 цього закону є «шанобливе ставлення до громадян та їх звернень до органів місцевого самоврядування, турбота про високий рівень культури, спілкування і поведінки, авторитет органів та посадових осіб місцевого самоврядування».
Звертаюсь до всіх мешканців з проханням. Про всі випадки неетичного поводження, хамства, бездіяльності, порушення ст.. 11, 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» звертайтесь до нашої депутатської комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції, секретарем якої мене обрано.
Ми повинні зупинити тих посадових осіб, які прикривають свою бездіяльність висловами «ми тут нічого не можемо зробити, бо це все депутати навирішували».
Я впевнений, що наша комісія зможе допомогти територіальній громаді та міському голові позбавити наше місто від чиновників, які не хочуть, або не можуть працювати!»
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН